bugün

siz bana, acur ve tv8 den daha çok akabenin işine yarayan

2.ci bir şey gösterin. o zaman inanırım. bana zokuk ötesi

gelen o kanal ve birbirinden zokuk programları sayesinde

akabe iktidarda duruyor, o zokuk programların karşısına

geçen herif, ekonomiyi, geçim sıkıntısı, işsizliği, hükümetin

her gün sıçan icraatlarını

kendini

dünyayı unutuyor

adeta boyut değiştiriyor.

acura bu memleketin david copperfieldi olma görevini

vermişler ve gayette başarılı götürüyor. (doğrusu bu)

o kanal zarar etse akaba hazineden para bile aktarır.

o kanal akabe olduğu sürece hep açık kalacaktır,

o bir illüzyon makinesidir ve akabe asla feda etmez.

bu da burada dursun.
iktidarlar değişirken ilk önce yandaş gazeteler ve tv kanalları batar, sonra kendi yarattıkları zengin kesim.
Rte sağ olduğu sürece, acun ve ekibi biat etmeyi sürdürürlerse gram zarar göreceğini sanmıyorum şirketin.

Ha, global kriz etkilemiştir orası ayrı konu.
amk yarın birgün survivor başlıyor, adam zaten en çok izlenen kanala sahip. vuracak voleyi. ne bitmesi. onun gibi girişimci risk almayı seven yenilikçi bir adam olmadığı sürece bu adam malı götürür. kralıda batıramaz, bitiremez.
ne mal adamlarsınız ya.
acun son yıllarda yurtdışında bir sürü yeni programa başlamış, yelpazesini bir çok ülkeye genişletmiş bir adam. şu an türkiyedeki işler tüm yatırımlarının bir kısmına tekabül ediyor. o adam türkiyede hiç iş yapamasın gider yurt dışında dolar üzerinden yürür merak etmeyin.
Her secim oncesi akpnin sonu geldi diye umutlaniyorux ya bu da ona benzedi.
Niye batsın aq. Show tv'si starı 20-30 senedir batmıyor da o mu batacak.
Acunun sonu olmasa da tv8 in olabilir orayı izlemek aklımın ucundan bile geçmiyor çünkü heycanı kalmadı

Acun akıllı adamdır hiç bişey olmaz

Olan fakir fukaraya olur

Not: bunu neden belirttim bilmiyorum.
(bkz: yaran zaytung başlıklar)
Tüpçü pusuda bekliyor.
düşmez kalkmaz bir allah'tır.

dünya tarihi milyarlarca dolar kazanıp sıfırı çeken sporcu ve şarkıcılarla doludur.
batar mı ? yoksa batmaz mı ? bilmem

doğuş da kanala % 30 kadar ortak.

ama acur göründüğünden daha kurnazdır

zaten yazmışlar yatırımlarının çoğu dışarı da

anlaşılan milleti acurun programları yeteri kadar

uyutamıyor,

at değiştirecekler.
Hacı adam yıllık bir kaç milyon sadece çöpe atıyor. Yani sabit gideri en az 3-4 milyon. Biz ayda 50 tl daha az masraf edelim diye kılı kırk yarıyoruz. Acun kolay kolay batmaz. Buz dağının görünmeyen kısmı kadar bir yerlerde gömülü yatırımı vardır. Bu servetin sadece tv8 ile sınırlı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca acunun programları bir kamu spotu hizmeti görüyor adeta. Böyle batmasına müsaade edilmez. Ülkenin ciddi bir çoğunluğu bu programları izleyerek uyuşturuluyor. Gündemden ve hayat gerçeklerinden koparılıyor.
Şeyma çık hesaptan.
Batar!
kısa sürede zirveye çıktı. Yakında muhakkak dibe vurur.
Trump'ı zamanında nasıl batırmadıysalar, acun beyi de batırmazlar.
Trump gibi o da bir marka oldu artık. Ilıcalı gitse de acun baki kalır.
Olaya havalı gibi gözüken ama aslında bomboş bir bakış açısıyla bakacak olursam bu 'son' tüm tv kanalları için geçerli zira televizyon izleme alışkanlığı artık yerini internet yayıncılığına bırakıyor. O yüzdendir ki en b.ktan bir dizinin bölümü bile youtube'a yükleniyor artık. Yani biliyorlar artık televizyonlarda o korkunç izlenme oranlarını tekrardan bulamayacaklarını. inanmayan gitsin youtube'de türkiye trendine baksın.

Acun'un bahtsızlığı olmuş bu sanal çağa denk gelmek. Her çıkışın bir inişi vardır diye boşuna dememişler. Önemli olan acun'un bu bahtsızlığı gerçekten bizim kukumuzda mı? Ehehe.
(bkz: Cem uzanan hapis şoku)
olm sizene, adam şuradaki herkesi toplasan yaşamadığından fazlasını yaşamıştır zaten bu saatten sonra ölse gam yemez. kaldı ki hiçbir şey olmaz.
böyle bir durum gerçekten olursa adam 1-2 malikanesini satıp gene eski düzenine döner zaten; bu adamdan kurtuluş yok.
Bilerek söylüyorum: tv8'in gizli ortağı ferit şahenk, mali işlere bakan adamlarına -ki öyle sıradan tipler değil bunlar- kanalın bütün girdisini çıktısını inceleme talimatı vermiş.

Tv8'in ekonomik anlamda sıkıntıda olduğu medya çevrelerinde artık alenen konuşuluyor.

Bu yıl ki Survivor tutmazsa, acun tiki tutar!
kaynak: götüm.
Kanal-izasyon filmini izlemişsinizdir. izlemediyseniz şiddet ile tavsiye ederim. Orada şıçmamak üzerine kurulu bir yarışma vardı. Gerekirse Acun o yarışmayı yapar yine batmaz. Bizim halkımızda bayıla bayıla izler.
mal varlığının çoğunu şeymaya vermiş diyor biri amk. adam için o para çerez.
her sene aynı terane.

(bkz: akp bu seçim kesin bitiyor)
kesin bilgi yayalım.
Adamın yatırımlarının sadece yüzde 20 si türkiyedeymiş. Yani senin gördüğün en fazla yüzde 20 lik kısmı.