1. 1.
    acun'un başına gelen ve artık düzeltemediği geriye de çeviremediği olaydır. Yarışma programlarıyla adından söz ettiren acın hızlı bir şekilde satın aldığı tv8 ile çok kısa sürede çok yükseklere çıktı ancak yaptığı programların saçmalıkları artık kabak tadı vermeye başladı. acun artık seyirci kaybediyor yaptığı saçma sapan programlar ve yarışmalarla bir dönem ilgi çekmeyi başarmış olan bu kişi artık seyircileri dolayısıyla para kaybediyor, çöküş başladı. birde üstüne başından beri yanlış olan olan bir evliliği bitirdi. Acun eskiden ilgi çekici bir adamdı başarıyı hakkettiği düşünülen bir adamdı ancak acun ne parayı ne de bunca başarıyı artık taşıyamaz oldu ve artık acun'un sonu geldi.
    22 -18 ... bado
  2. 2.
    Şeyma subaşı, sen misin yoksa.

Tanım: olmayan başlangıçtır.
    17 -1 ... neflodi
  3. 3.
    (bkz: olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)

nefret ediyorum kendisinden de yaptığı programlardan da. ve buna hakkım var.
    14 -8 ... cunku ask yazilgandir
  4. 4.
    (bkz: tamam)
    7 -1 ... noxeca
  5. 5.
    Benim tecrübelerim ise medyanın üst düzeyinden bir kurum yada şahıs batıyor ya da batırılıyorsa bir takım güç odakları ile ters düşmüş demektir. Merak ediyorum acaba bu söylenenler doğruysa kim ya da kimler acun'dan ne istediler de acun yapmadı. Ya da istemedikleri neyi yaptı.
    1 -3 ... gokdelende kapici
  6. 6.
    Her çıkışın bir inişinin olmasını o'na ben hatırlatıyorsam arap olsun.

Eser Yenenler'iyle, nankör ve saygısız yemek programlarıyla, yalan - dolan survivor'ıyla, hak yiyici boklu jürileriyle kendisini sevmeyenlerin sıtkını sıyırmıştı adam.
    Sevimsiz, çıkarcı bularak sevmediğim şahsiyet.

Başladıysa hemen bitsin kurtulalım madem.
    9 ... non andrea
  7. 7.
    Adamın yatırımlarının sadece yüzde 20 si türkiyedeymiş. Yani senin gördüğün en fazla yüzde 20 lik kısmı.
    ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    Bu adamın yaptığı programları izleyenlerinin zaten sike sürülecek aklı yoktur.
    4 ... haylaz adam 34
  9. 9.
    her sene aynı terane.

(bkz: akp bu seçim kesin bitiyor)
    kesin bilgi yayalım.
    6 ... daga surten davsan
  10. 10.
    mal varlığının çoğunu şeymaya vermiş diyor biri amk. adam için o para çerez.
    3 ... cilveli ahmet hoca