bugün

insanların acılarından faydalanıp ünlü olduğu için;
(bkz: müge anlı)
seda sayan ve türevleri.
mehmet ali erbil ki artık eski popülerliği kalmamıştır yaptığı iğrenç gaftan sonra.
(bkz: ajdar)
(bkz: esra ceyhan)
(bkz: seda sayan)

herkese canım cicim demesinden bıkıldığından, herkesle çok iyi anlaşıyormuş, kankaymış ayaklarından dolayı.
(bkz: murat bardakçı)
(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: seda sayan)
sabri bey. her programda uçmaya çalışıyor. uçamıyorsunuz sabri bey uçamıyorsunuz... sizden olsa olsa bowling topu olur.
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: esra ceyda kardeşler)
(bkz: yılmaz morgül)
(bkz: hayrettin)
(bkz: mehmet ali erbil)
(bkz: rte)
(bkz: cem yılmaz) güldürürken insan öldürme özelliği olduğu için toplum buna hazır değildir. çocukları uyuutup youtube dan izlenmelidir.
(bkz: zuhal topal)

evlilik programında yaptığı yapmacık hareketlerinden dolayı kendisinden soğudum. ayrıca diğeri için de; (bkz: esra erol)
Banu Alkan ve Murat Taşdemir bide bir ara Ahu Tuğba ve Deli Meriç vardı. Bir daha onları görmek istemiyorum.
(bkz: gökhan taşkın)
(bkz: emir berke zincidi) *
ahu tuba ve türevleri
ece erken ve türevleri
emrah ve doğuş tütevleri.
peker açıkalın.
seda sayan kesinlikle. geçen gün denk geldim, "üniversitelerden çağırıyorlar, televizyonculuk dersi vermem için" dedi. şaşırdım kaldım, söylediklerini dinlemeye başladım, "vakit bulursam, neden olmasın. katkım olacaksa ne mutlu bana" diye devam etti. güleyim mi ağlayayım mı bilemedim, sözlük.
ünlü demek yanlış bu insanlara . bunlar medyanın maymunlarıdır. gerçekten türk medyası kadar kalitesiz ve
adi bir medya yoktur.
mümkünse toptan kimse çıkmasın tv ye boş kalsın , o zaman tv de amacına ulaşır çünkü
boş bir alettir televizyon.
atilla taş, seda sayan, sinem kobal, hülya avşar, ama bu saymakla bitmez gerçekten . liste uzar gider.
acun ılıcalı ve yamakları..