1. .
  genelde uykusu kaçmış, aynı zamanda gece gece okan bayülgen'den ayar almak isteyen evlenip boşanmış bayanlardan oluşmaktadır. programa katılan konuklara sırf soru soracam diye saçmalayan, kendisini rezil edip milleti güldüren tiplere bir an önce gidip uyumalarını buradan tavsiye etmekteyim.
  1 ... penta-don
 2. .
  canlı yayına katılıcam diye eli ayağına dolaşan söylediklerinin bir çogu saçma olan ve genelde okan bayülgenin sert tepkisiyle karşılaşan izleyici.
  1 ... zeyno
 3. .
  kadındır. zira makina'ya telefonla erkek izleyici alınmamaktadır.
  5 ... insomniac
 4. .
  (bkz: canlı yayına erkek almama sorunsalı)
  ... mesqoo
 5. .
  katılanlar, muhtemelen zeka seviyesi idiot derecesindeki, okan bayülgenden ayar yemneyi bünyelerine bir borç bilen, kadın cinsi yaratıklardır.*
  -4 ... dejavu38
 6. .
  işi gücü olmayan hatun kişidir. hayatta hiç bir maksadı olmayan şahıstır.
  1 -1 ... nearly insane man
 7. .
  lerzan mutluya ayar veren melek adlı izleyici bunların en zekisi olsa gerek.
  (bkz: hafızalarda yer etmek)
  1 ... headacheda
 8. .
  her an hakarete ve aşağılanmaya hazır olan seyircilerdir ki birçoğu da bu durumun bilincinde olarak yayına bağlanırlar. son sözlerini söylemeden çoğu programdan atılırlar.
  ... gnydgn
 9. .
  bazıları gerçekten katılmak olsun diye katılmışlardır okan bayülgen in doğal olarak sorması gereken " konuklarımıza bir sorunuz var mı ? " sorusuna cevap veremeyen ve o sırada uydurduğu boş bir soruyla bir çok espriye maruz kalan hatta bazen aşağılanan izleyicidir. *
  2 ... yanliz cowboy
 10. .
  (bkz: naciye cıngıllı)* *
  ... statik smiley