bugün

yaşanması muhtemel * kacınılmaz bir arzudur. çok sık başa gelen bir hadise oldugunu sanmıyorum bunca yıllık ömrümde ilk kez basıma gelmiştir. karşı konulamaz bir istektir. herhangi bir dizinin herhangi bir sahnesinde kızın üzerinde şahane bir hırka görürsünüz mesela. öyle böyle değildir ama, sahiden tam sizin zevk ve tarzınıza göredir modeli, ah o renkler. bazen ne marka oldugunu falan çıkarmaya calısırsınız ben öle yaptım. kırmızı lacivert ve beyazın bırlıkte kullanıldıgı bir hırka görür görmez ilk akla gelen tomy tabi. hemen tomy ile alakalı tüm siteler incelenir. *google kullanılır safça ayrıntısıyla yazılır tommy hilfiger hırka kırmızı vs. eğer şanslıysanız istediginiz sey artık size bir klavye uzaklıgındadır tıklar tıklar satın alırsınız. ya da apışıp kalırsınız, belki cok yanlıs yerde arıyorsunuzdur, kuvvetle muhtemel marka tahmınınız sizi yanıltmıs olabilir. ne çare ah çeker ulan dersiniz şu hırkayı bana bulana... *
alışveriş yapmaya ihtiyacı olan birinin duyduğu arzu.
para yoksa başka şeylerle ilgilenip unutulmaya çalışılmalıdır. üzer insanı.
ferhunde'nin seksi elbisesi, ya da bihter'in omzundaki şaldır. fatmagül'e kayan gençlerden birinin üstündeki hırka ya da yine onlardan birinin anasının başındaki tokadır. bir x dizi karakterinin saç şeklidir özendiren, kuaföre gidilir x kişisinin saçını yap denilir. zamanla kıyafetlerin dışında bakışlar, davranışlar ve konuşma tarzı da kopyalanabilir. behlül gibi bakmaya çalışırız, bihter gibi yürümeye çalışırız..ferhunde'ye kin duyarız fakat üzerindeki elbiseye aklımız gider. neydi o? bir de nurgül yeşilçay'ın oynadığı bir dizi var, ne de hoş kıyafetler giyiyor değil mi kadın. öyle bir kadınım olsun isterim...dizi karakterine özenirim. sahip olduğum şeylere etiketler koyarım.

kadınım..nurgül yaşilçay'ın elbisesini giysin, bihter'in parfümünden sıksın, fatmagül kadar masum baksın...vay anasını amma naturel aşk..

(bkz: türk dizilerindeki karakterlere özenen insan)