bugün

türkiyedeki tv kanallarının yayın içeriğine bakıldığında anlaşılacak olan gerçektir.

iki götü kırık kızın elbiselerine yorum yapan yarışma programlarını mı diyim, halka sürekli yalan haberler hazırlayan yok akp şöyle dedi yok chp böyle dedi diyen yalaka medyayı mı diyim milletin derdi ne bunların derdi ne.

ulan 1000 tane kanal var bir tane doğru düzgün program hazırlamayı başaran yok sizin hazırlayacağınız programın dedim ana avrat düz gittim tvyi kapattım en sonunda.
Şüphesiz böyledir çok iyi bir yoldur.
sevgili yazarım çok haklısınız zaten doğru düzgün programın yada dizinin olmaması reytinglerin ön plana çıkmasıdır.Tıpkı Acun Ilıcalı'nın o ses Türkiye 'de Jürilere komut vermesi, yetenek sizsiniz Türkiye'de hep saçmalık yapıp halkın dikkatini çeken dingillerin ön plana çıkartılıp yetenekli kimselerin hakkının yenmesi mevcuttur . Dizilerse gerek küçük sırlar olsun gerek orkidin kız gibi yap.. reklamı olsun diğer ülkelerden alıntıdır,ki ben bekliyorum artık bu ülkeden herşeyi.

evlendirme programları da aynı şekilde reyting adına kavgalara izin verilir.Yoksa o kimde sunucu onu susturamıyor..işte böyle saçma salak yarışmalar ve diziler oldukça bu ülkenin insanları biyere gidemez.

He kaliteli diziler var mı? sayısı çok azdır..

(bkz: hakkımızda hayırlısı olsun)
izlediğini yorumlamaya ve anlamaya yetecek durumu olmayanlar için geçerlidir.
güncel Önemli Başlıklar