1. 1.
    tv8'deki bir magazin programında selena gomez denilen hatun kişinin kolyesinin buzlanarak sansürlenmesidir.

Şöyle;
    tv 8 in selena gomez in kolyesini sansürlemesi

neden sansürlenmiş?
    çünkü kolye haç kolyesi, hristiyan sembolü.
    tv 8 in selena gomez in kolyesini sansürlemesi

şüphesiz ki bugün de kafir olmaktan kurtulduk.

çok teşekkürler tv 8, teşekkürler acun medya, ümmeti muhammedin itibarını kurtardınız aferin...
    102 -13 ... tengir budun
  2. 2.
    Bunu bir yabancı kanal islami bir sembole yapsa şimdiye kadar çoktan ortalığın anası sikilmişti.

Edit: ya bitane sikik var gelmiş yine başlığın en mantıklı entrylerinden birinin üzerinden popülizm kasmış. Mal mıdır...tipi mi öyle gösteriyor artık bilemiyoruz.
    40 -3 ... flat head
  3. 3.
    (bkz: uyuşturucu alışkanlığına neyle başlamalı)

haberin özeti bu.
    3 ... mofbe
  4. 4.
    çifte sansür vardır. kolyeyi mozaiklemişler sol göğsün üstüne de alt metin yazıyoruz ayağına şerit çekmişler uyanıklar.
    7 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    lan izliyordum görseydim şimdiye hristiyan olurdum vay anasını. neyse şimdi gördüm bekle beni papaz efendi geliyorumm.
    16 -1 ... kagit helva
  6. 6.
    doğru yapmıştır.
    o kolyeyi görseydim direkt hristiyan olma dürtüm ayaklanacaktı. allah başa verme yarebbim.
    16 -3 ... liliith
  7. 7.
    Tüh be neden attın sansürlenmemiş halini lütfen birisi gözlerimi kapatsın aksi takdirde hristiyan olacağım.
    6 ... saglikciturk1
  8. 8.
    Ciddi ciddi büyük bi rezalet. Bu ülkede onbinlerce hristiyan var.

Ben sizin hilalinizi sansürlesem hoşunuza gider mi.
    13 -5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  9. 9.
    yanlış bir şey.

neden yaptıklarını düşünürsek özentiliği engellemek için olabilir. burası müslüman bir ülke olarak biliniyor ve açıkçası ünlülerin o tarz şeyleri kullanması bizim de o şeyi kullanma dürtülerimizi ortaya çıkarıyor. şahsen ben de haç kolyelerini çok cool buluyorum ama bu şeyi yapacaklarsa tam yapacaklar. yoksa çok absürt duruyor.
    her ne olursa olsun yanlış bir şey bence.
    3 -1 ... bilgisiz zeki
  10. 10.
    Kolye yerine Selena ablanın cicikleri sansürleseler daha iyiymiş.
    Hayır ağlamıyorum, gözüme meme kaçtı!

Edit: sözlük geri zekali dolu. Artık Bunu kesin olarak anladım.
    4 -4 ... odysseus