bugün

beklenmeyen gelişmedir.

http://habergzt.com/tugce...a-hayali-suya-dustu/1628/

herhalde bunun üzerine ineğe tapmaya başlar.
iyi olmuş ya susar artık herhalde.
Partisi de dini gibi olmasa bari. Bak kemal başgan chpye yalanır falan sakın hee.
Mecliste manken bir milletvekili.ortamda kız bulunan ergenler kavga etmez daha kibar olurdu.meclise gelmiş en güzel milletvekili olurdu.meclisin imajı değişirdi.
yazık olmuştur. oysa akp'ye çok yakışırdı.
aslında akp adına büyük bir kayıptır. halbuki bu kadında ortalama bir akp vekilinde olması gereken her şey fazlasıyla var. üstüne bir de bir yığın avantajı var.

bu kadını bir kaç mitinge götürsen izdiham yaşanır lan. şöyle kapı kapı dolansın, erkeklerin dizlerinin bağını çözsün falan. hayır yani ne kaybedersin ki? http://postimg.org/image/b6z15d0ol/ şu teyzeyi aday yapacağına tuğçe kazazı yap işte. parti olarak vekilliğe layık , alanında uzman insanlarla çalışıyor olsanız hadi yine bir derece diyeceğim de, ulan anadolulu çuvalları aday yapıyorsunuz işte. zeyid aslan gibi okeye dördüncü bile olamayacak bir adamı senelerce vekil yaptınız amk. bir vekilde arayıp da tuğçe kazazda bulamadığınız nedir ki? altı üstü el kaldıracak, indirecek. yapacağı iş bundan ibaret.

edit: ayrıca ben tuğçenin yerinde olsaydım akape zihniyetine tepki olarak maniheist olurdum.
tugçe kazaz'ın uyguladığı taktik çok basit din değiştirince ülkesindeki vatandaşlardan tepki geleceğini biliyodu ne de olsa burası türkiye.
saygınlığı elinde bulunan bi topluluğa yanaşması gerekirdi onu en çok eleştirecek insanlar içinde bulunmak istediği topluluktaki kişilerdi o da onlardan tepki görmemek için bu yolu seçti daha doğrusu seçmedi ona danışmanlık yapan twitter hesabını yöneten kimse onun yönlendirmesi. sadece o kendisine denileni yapıyo yeniden imaj itibar kazanmak için bu da onu iktidara yakınlaşmasına sebep oldu attığı tweetler katıldığı tv programları vs. mankenlik yaparken hiç bu tarz konulara girmezdi e noldu birden siyaset bilimcisi kesildi. akıl hocası kimse onu daha da batırdı.

yapması gereken tek şey hiç bi siyasi partiye yakınlaşmamak. imajını yenilemek istiyosa yardım derneklerinin etkinliklerinde rol alarak çok rahat saygınlık görürdü.
tekrar hristiyan olarak cevap vermiştir. ama yok dur dur şimdi de budist olmuş. alo serhat, beyler değiştiriyorum an itibariyle deist olmuş.

alo serhat...
yakında ateist olur. Dikkat edin..
2 gün sonra chp'ye ya da başka bir dine geçer diye korkmuşlardır. malum seceresi pek iç açıcı değil. yalnız tencere kapak misali süper uyum gösterirlerdi.
o kadar yalakalık boşa gitti.
Dinlerden sonra partilere de dadanma durumunda gerçekleşen aşamadır.
iki muhalefete çaktı diye yıllarını bu partiye adamış adamlardan vazgeçeceklerini sandı herhalde zeka küpü.
güncel Önemli Başlıklar