bugün

erdoğan'a büyük bir sevgi ve sempati beslediğini açıkça ifade eden tuğçe kazaz'ın referandumda oyunun rengini belli etmesidir. bu gece kendince birtakım twitler atarak analiz kasmış ve sonunda evet cevabını bulmuş.

https://twitter.com/Tugce...status/852636885566590976

bu kadın hayır dese zaten ben vereceğim oyu sorgulardım löl.
Yeni anayasa onaylanırsa zırt pırt din değiştiremeyeceğini anlamıştır.
onun ne dediği ne istediği belli değil. o yüzden kararsızım. asdfgghjkl..
alt tarafı 100 gr et parçasını doyasıya yemek için din değiştirmiş kadın evet dese ne, hayır dese ne olur mk dedirtendir.

akpliliğe soyundun ama akpnin ekran yüzü olmak isteyen saçmalasa da ağzı laf yapacak. bir çomar kolay yetişmiyor. bak nihat doğan'a. hiç bir şey anlatmıyor ama tutuluyor.
Tek adam rejimi falan diyip evete evirdi. Bu bukalemun bile savunamadı ak.
tüm türkiye nefesini tutmuş tuğçe kazaz'ın referandum kararını bekliyordu. ben şahsen oturduğu evin altındaki sokakta kamp halindeydim. bu heyecana kalp dayanmaz. sonunda heyecanlı bekleyiş son buldu ve tuğçe kazaz hanım evet diyeceğini açıkladı. kararını açıkladığında ortalık bayram yerine döndü. hayırcılar üzgün ve kırgın vaziyette boyunları bükük evlerine dönerken evetçiler, ellerinde meşale ve pankartlarla reisimiz kazaz başgan evet evet evet şeklinde tezahürat yapmaya başladılar. kutlamalar sabaha kadar sürecek gibi görünüyor.

edit: bulunduğum sokaktan kornalarını bağırta bağırta sonu gelmez bir konvoy geçmeye başladı. türkiye ayakta.
eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.bu kadından cacık bile olmaz.
Evet demek hamurunda olan kişidir. Yadırganmamalıdır.
- hıristiyan olur musun?
- evet!
- müslümanlığa döner misin?
- evet!
- bikini defilesine çıkar mısın?
- evet!
- kapanır mısın?
- evet!
Herşeye " evet" kişisidir vesselam.
(bkz: şimdi evetçiler düşünsün)
Evet diyenlerin kimlerle yanyana durduğuna bakması gerektiğinijsdfkghkjsd.

Evetçiler için üzücüdür.

#hayır
Evet dediği için karaktersiz, yüzsüzdür.
Hayır deseydi mükemmel, kusursuz bir sanatçı olacaktı.

Alın size türkiye beyinsiz muhalif takımın özeti.
onun ne yapacağı belli olmaz şimdi evet der iki gün sonra hayır oyu vercem diye evden çıkar yolda da siktir et sandığa gitmiyorum der eve dönerken de şamanist olur...
ibret vericidir.
güncel Önemli Başlıklar