bugün

doğruysa ihraç edilecektir .

(bkz: parti dışısın)
duyunca şok olduğum olaydır. mhplilerin bunu nasıl yorumlayacağı gerçekten merak konusudur. hiç bir bağlantım olmamasına rağmen. mhp parti meclisinin ve oktay vural'ın yarım saat önce yaptığı açıklamalar göz önüne alınınca bu mhp tarafından kabul edilemez bir durumdur. gerçekten çok şaşırdım.
Doğruysa muhtemelen partiden ihraç edilecektir.
doğru olanı yapmıştır... hizmetten kamu hizmetinden kaçılmaz.
bahçeliye fake atmıştır.
doğruysa, çok hoş bir omurgasızlık örneği. kendine ve soyadına yakışanı yapmış.
Özgül ağırlığı olan ya da olabilecek isimlerin genel başkanın iki dudağı arasında hareket etmesini prensip olarak doğru bulmuyorum.

2 aylık seçim hükümetine bakan olmak mhp veya başka bir partiye bana göre ihanet etmek değil.

Sayın bahçeli kendi pozisyonunun gerektirdiğini düşündüğü neyse buna uygun davranabilir ancak onun tutumu herkesi bağlamak durumunda olmamalı.

Parti içi demokrasiyi bile isletemeyen bir partinin ki burada sözüm sadece mhp ye değil, ülkeye demokratik bir açılım sunmasını da çok mümkün görmüyorum.
siyasi görüşü beğenilir beğenilmez lakin bir insanın 2 ay için (belkide daha fazla) tüm geçmişi ve ismiyle özdeşleşen oluşumu satması hoş değil.
(bkz: bizi satanı biz beleşe veriyoruz)
Gösterdiği asil! Duruşun devamı olarak partiden istifa etmesi gerekir. Demek ki saray ile gizli gizli görüşen kendisi imiş.
mhpyi eleğe çeviriyorlar.
mhp adı altındaki tüm olumsuzluklara rağmen bugün geldikleri kötü durum beni bile incitti.

olum otuz martta oyunun ikisini chpye birini tkpye veren adam söylüyor lan bunu. napıyonuz lan.
bahçeli'ye tepki olarak mı böyle bir harekete girişti acaba?

sonuç olarak vekillik kariyeri bahçeli'nin iki dudağı arasında olan bir adam 2-3 ay bakanlık yapabilmek için neden vekilliğini riske atsın ki?

erken seçimde türkeş ile ilgili nasıl bir yaptırımda bulunacak bakalım sayın püskevit paşa.

çoh ilginç.

belli ki püskevitin "istemezük"çü politikasından tek rahatsız olan bizler değiliz.
adam bıkmıştır belki ya mhp' nin bu anlamsız tavrından. çok yadırgamadım. haklı bile olabilir belki.
siyasi trollemedir.
vatana millete hayırlı olsundur. doğru bir hamle. tebrikler.
Gerçekse iyi yapmıştır. Böyle kansız bir millet varken mhp asla iktidar olamaz bari 40 gün bakan olsun adam.
Babasının kemiklerini sızlatmıştır efendim. Yakın zamanda ihraç edilmesi gerekir.
sırf soyadı yüzünden yıllarca milletvekili olan şerefsiz ilk fırsatta davasını sattı. babası cennet mekan başbuğ alparslan türkeşin kemiklerini sızlattı.
iki günlük heves mi, yoksa partide isyan mı başlatacak sorusunu akla getirmiştir.
(bkz: mhp nin stepne olması)
(bkz: sinan oğan ın partiden ihraç edilmesi)
(bkz: bahçeli ile akşener arasındaki gerginlik)

mhp gittikçe anlamsız yerlere doğru yelken açıyor. partide aklı başında bir iki adam var onlar da ya küstürülüyor ya ihraç ediliyor.
bahçeliyle hayal olan bir şeyi gerçeğe dönüştürme fırsatı bulunca geri çevirmemiştir.
kişisel hesaplarını işin içine katmayıp, elini taşın altına soktuğu için takdir edilesidir.
adamdır. adam oğlu adamdır.

yavşak oğlu yavşaklara ağır gelebilir.
Bahçeli'ye tepki olarak yaptıysa helal olsundur.
(bkz: babanın kemiklerini sızlatmak)
aitında yatan başka sebepler olabilir.
bahçeli'nin bir kılıçdaroğlu, bir rte gibi partiyi kendine tekellemesine karşılık yapılmış bir hareket gibi.
ilk duyduğumda ben de çok sinirlendim lakin bakalım, görelim, ne olacak?