bugün

biz çekerken çok eğlendik deken ki gülüşü normal bi kahkaha değil. Otlanmış gibiydi...
burun estetiği başarılı olan ünlülerimizdendir.
Çok itici bulduğum kadın. Güzel olmasına güzel ama itici.
karın kas şovu.

görsel
fotoşok olması muhtemel. o değil de ayakları tam bir iskelet gibi duruyor korktum aq.
O ayaklarla boğazdan karşıya tek kulaç atmadan 15 dakikada geçer. Ayrıca çok çirkin olmuş.

Tuvana, bebeğimsu, olmamış.
Bununla sevgili olmak ünlü olmanın final sınavı gibi bir şey. Olmadıysanız ünlü olamıyorsunuz.
görsel
iticilik abidesi değince bu kadın aklıma gelir. Her olayı yapmacık gibi geliyor. Ağır romantik galasında Onur Tuna ya yaptığını unutmadık.
(bkz: biz çekerken çok eğlendik) çok komikti..
dünya'nın sekizinci estetik harikası.
Doktorunun emeğine sağlık.
görsel
Estetik olmasına ne kadar çok takılmış insanlar. Vücudunda beğenmediği bir noktayı düzelttirmiş ve ayrıca bize ne. Ben neticeye bakarım. Tuvana Hanım gitsin doktoruna teşekkür etsin bir kez daha. Ama hakkını da yemeyelim. Sermaye onundu. Estetiğin bu kadar sıkıntılı bir durum yaratması da çok garip. iyi kadınlar makyaj da yapmasınlar o zaman.

Oyunculuğunu da severim. Ama yalan olmasın; Ata Demirer'li "Olanlar Oldu" ve "Yasak Elma" da seyrettim sadece. Ha bir de "Ağır Romantik" filmi var. Bu film bayağı kötüydü. Onun için oyuncuları suçlamam. "Olanlar Oldu" da bir kaç sekansı var ki ara ara açar hala seyrederim. Filmin finaline yakın Ata Demirer'in teknesine gelip "Biraz daha kalayım diyorum" lafına Ata Demirer'in "Ben Hiç gitmesen diyorum" cevabını alır. işte o an suratındaki ifadeyle Ata Demirer'e sarılışını çok seviyorum. Uygun senaryolar bulsa bence kendisi için daha iyi olur. Hatta Ata Demirer'in yanına bir uğrasın bence. Adam dokunduğunu parlatan bir masal perisine döndü.

Bunun dışında 2020 yılında yayımlanan "ikimiz de Beni Seviyoruz" diye bir kitanı ve "Yalan De" (2019), "Ah Aşk" (2021), "geceler" (2022) üç de single çalışması vardır. Bu kadın daha ne yapsın. Güzel mi güzel, hem edebiyat hem de müzik anlamında da sanatçılığı var.

Tabi bir tek anlamadığım nokta var. Alper Potuk gibi bir adam da ne buldun be kadın ya? Tipine bir şey demiyorum da birkaç aldatma hadisesinden sonra bile ayrılmamak için ne çok direndi. Gönül işte diyorum.
hastayım bu karıya.

görsel
güncel Önemli Başlıklar