bugün

zamanında passaparola'da hosteslik yapmıştır. ilk olarak 'only' adında bir ped reklamında oynamıştır. sonrası gelmiştir. ablası çağrı katre türkay vasıtası ile gündeme gelmiştir. katre türkay da zamanında passaparola'da sunuculuk yapmıştır; kariyerinde hızla yükselmektedir. kendisi bizzat ilkokuldan sıra arkadaşımdır, ancak kendisinden birkaç aydır haber alınamamaktadır.
şahsına münasır, etine dolgun, beline kepçe bir insan olup, aramızdan erken yaşta sıyrılıp başka ortamlara girivermiştir kendileri.

ilkokulda kendini tanıma evresine henüz girememiş her erkek 'ah ulan kaçırdık' demiştir tuvana için. o bizim ulaşılamaz bir hedefimiz olmuştur. birgün herkes o tada varacaktır.

bir de ablası vardır ki ...

(bkz: çağrı katre türkay)

mirim, böyle bir soy yok. boşnak mı, ben çözemedim vallahi kökenlerini. boşnakları tenzih ederim. evet tenzih ettim şuan.
ilkokul yıllarındaki beden derslerinde giydiği eşofman ile bizleri ambale, dumur ve erkek(!) eden yegane bayan. "Atarlı kız" kavramının daha da anlamlı olduğu kişi.
tartışmasız en güzel dizi oyuncusu oynadığı diziden gördüğüm kadarı ile.
zap yaparken 3 sınıf bir dizide farkına vardığım taş gibi vücudu, bebek gibi yüzü olan hatun.
10 dakika boyunca ekranda yüzüne bakarak klasik güzel üzerinde kusur bulma eylemi mi gerçekleştirmeye çalışırken beni yarı yolda bırakan tarifsiz surat. vucudunda kusur bulunsa bile balık baştan kokar diyerek sözü kesiyorum.
90'lı olduğunu ağzından duymasam inanmazdım. yeni nesil fazla gelişmiş yahu, kaaç yaş büyüğüm ama yanyana gelsek beni 90'lı sanırlar yanında. çok güzel bir kız, eğer değerlendirebilir,korursa çok kaliteli bir tarzı var,bozmazsa çizgisini başrolde oynayabilir gelecek sezon. o burnunu keşke yaptırmasaymış bir, kaşlarını derhal eski haline getirmeli bu da 2. onu güzel yapan detaylar doğallığı, hiçbir müdahaleye,oynamaya gerek duymayan hatları. kaşlarını dilerim doğal haline getirir. çok güzel bir kız,maşallah diyelim buradan.
hiç abartısız ekranların en güzel oyucusu.
gözler lens, burun estetik.. hemde ne esteteik bi öncesi sonrası durumu varki hiç kimse çirkinim diye üzülmesin bu hanıma bakıp feyz alsın para varsa güzellik de var ;)

edit: ön dişleri de sonradan birleştirmişler ya la * ben yine iyimser davranmışım * ahanda ispatı bu kliptekinin o olduğuna ilk bikaç saat inanamadım.. inanmak istemedim * lakin burdaki de doğal halimi yoksa burda da oynama varmı bilmiyorum * (bkz: tanrım beni baştan yarat)
http://www.youtube.com/watch?v=rFexfxUGWDw
gözleri lens, burnu estetik, dişleri bariz ayrıkken birleştirilmiş ve bir şeye benzemiş oyuncu ablamız. güzel diyebiliriz ama bir birce akalay değildir. birce de estetikli olmasına karşın * bu kızceğize göre daha doğal geliyor benim gözüme.

buyrunuz size tuvana apla'mızın before-after 'ı:

görsel (before)
görsel (after)

bariz değişim var. (bkz: money talks)
'' Burnu estetik, dişler yapma, gözler lens ... '' kısacası doğallıktan uzak olan oyuncu. Oyunculuğu da çok yetersiz ayrıca. Bir de twitterda takipçi satın alıyormuş kendileri.
(bkz: twitterda para verip takipçi satın almak)
(bkz: twitterda takipçi satın alan insan iticiliği)
ablası çağrı katre türkay bana daha güzel geliyor * tuvana türkay'da çok hoş ama ablası daha bir taş sanki. birde bu hanım kızımın yer gök aşk isimli dizide oynamakta şu sıralar.
sercan yıldırım'ın manitası.
ağaoğlunun fiilen baldızı.
şu an için türkiye sınırları içerisinde bulunan en güzel kadındır, bu nettir.
çok güzel bir kadın. ilk zamanlarından beri bilirim ancak gerek sevgilileri gerekse aldığı rollerden dolayı soğumuşumdur.
+bebek gibi yüz, gözler, dudaklar...
+ belden aşağısı da düzgün.
+havası-çekiciliği ok.

-memeleri küçükçe vede sarkık:( olsun, birkaç bin liraya onlar da halledilir.
Burnu estetik büyük ihtimalle başka yerlerini de yaptırmistir.
gayet alımlı çalımlı güzel hatun.
Götüne kadar estetik yaptırıp kendini güzel sanan şu tuvananın kafasından istiyorum.ben bu halimle kendimi ünlülerin makyajsız hali gibi hissediyorum çünkü.
bu kadın full kaporta boya,değişmeyeni yok ulan araba olsa emsallerinden 10 bin tl aşağı gider.
Bizim ünlülerin arasindan uzun zaman sonra budur dediğim çok hoş çok çok hoş dedigim güzellik.
yer gök aşk dizisinin bade si, şimdilerde sarkıcı olan güzel gözlü ve gayet hoş mizaclı bayan.
yer gok ask dizisinde bade karakteri ile tanistigim oyuncu.
Çok hoş, Çok tatlı ve güzel yeşil gözleri olan taş gibi bir hatun.