bugün

eger kabiz iseniz cok daha zevkli olan aktivitedir. zorlandigin anda baska bir seye odaklanarak isini kolaylastirirsin. mesaji yollarken derin bir mutluluga, gercek bir huzura kavusursun. sevgilinin de gozune girersin.
(bkz: türkün aklı ya sıcarken kaçarken)
1 mesaj alındı:

seni uzun zorlamaların sonucu g.ötümden çıkan ilk kaka parçası kadar seviyorum. bu kadar çok seviyorum yani değerimi anla sidik beyinli b.k kafalı sifon suratlı g.t herif.
(bkz: sıçarken evlenme teklif etmek)
işin bokunu çıkarmaktır.
Uzun sürüyorsa sıkılmamak için olabilir.
sıçarken aynı anda edebiyatını konuşturabilen, bok kokusundan ilham alan sevgili.
+ iki kişinin bile aynı anda yaşayamayacağı bu mekanda, senin hayalinle başbaşayım sevgili.

Bulunduğum vaziyet itibariyle, Bu mesajları sana yazarken ne kadar zorlanıyorum anlatamam. Insanların zaruri ihtiyaçları vardır. Yemek gibi, su gibi, sıç... su demişken, su insanlar için nasıl büyük bir nimetse, sen de benim için öyle büyük bir nimetsin. Su nasıl benim susuzluğumu gidermek için, elimi, yüzünü, gö... Genel temizliğimi gidermek için bir ihtiyaç ise, sende kalbim için o kadar gereklisin. Su nasıl bir çiçeğin yetişip güzelleşmesinde önemli bir faktör ise, sende benim için en az o kadar önemli bir faktörsün. Ki hatta çiçeğin yetişmesi sadece suyla olmaz. Bunun Için gübreye ihtiyaç vardır. Gübrenin de doğal olanı tercih edilmelidir. Tıpkı benim, bütün doğallığın ile seni seçtiğim gibi.

Gübrenin en doğalı, tabiki dışkı dediğimiz boktur. Öyle hemen yüzünü asma sevgili. Bok nasılki bir bitkinin sağlıklı bir şekilde yetişmesinde en önemli etken ise, sende benim yaşamım için en az o kadar önemli bir etkensin.

Evet ben bu yazıyı sana tuvaletten yazıyorum. Ama sakın "türk'ün aklına ya kacarken ya da sıçarken gelirmiş" diye düşünme. Çünkü bu eylem şu an benim için kısa süreli bir eylem değil. Üzerine afiyet kabız olmuşum. Kabızlık için bildiğin bir taktik varmı? Seni seviyorum.

- iyi.
detokstur kanımca.
Aşkın yeri ve zamanı olmadığını bi kere daha kanıtlar.
Edepsiz insanların yapacağı iştir.

Sonra vay efendim bana edepsiz dedin.