1. ?.
  insanı sinirlendiren hareket. Tuvalete girdiğinizde burnunuzu acıtan bir kokuyla karşılaşırsınız. deliye dönersiniz. Ve o iğrenç görüntüyle karşılaştığınız zaman sinirleriniz iyice gerilir. "ulan hayvan herif çeksen ne olur şu boku?" dersiniz.
  ... maksat muhabbet
 2. ?.
  akabinde tuvalete girenin ilk olarak sifonu çekmesiyle devam edecek olay...
  ... white pages
 3. ?.
  tuvalet,
  http://www.rakipler.com/komikresim/foto/foto1366.jpg
  bu olursa, bırak sifonu çekmeyi , daha zıçmadan kaçar gidersindir...
  1 ... aby
 4. 1.
  genc bünyenin sigaraya başlamış olduğunun habercisidir.
  ... deep
 5. 2.
  son derece hayvani bir davranıştır keza onlar bile kumlarla,taşla toprakla kapatıyorlar.
  1 ... pafküf
 6. 3.
  bir çeşit pislik,hayvan insan davranışı.o kadar işi yapabilmesine rağmen bi ipi çekmekten acziyet.bi de iki delik üst üste gelmediyse işin hepten boka saracağı durum...
  ... arasara
 7. 4.
  kamusal alanlarda (özellikle de okullarda ve yurtlarda) sıkça rastlanılan görmek istemediğimiz iğrenç bir görüntüye ve kokuya sahip durumdur.
  ... sigarasi olan var mi
 8. 5.
  geçen eve bir arkadaşın arkadaşı geldi.kitap mı alıcakmış neymiş.detay vermeye gerek yok.kibarlık olsun diye davet ettim girdi.tuvaleti gelmiş.herif sidik torbasını boşalttı bir güzel sigarasını da içti gitti.
  gitmesinin akabinde tuvalete girmemle klozette suyla ağırlaşmış dönüp duran yabancı ve mağrur sidik gölünü görmem bir oldu.gözüm dönmüş bir halde çevrede silah aradım.herif allahtan acımışta sıçmamış..*
  2 ... piano-forte
 9. 6.
  eger olayın vuku buldugu yer kamuya açık bir mahal ise , ardı sıra tuvalete giren kişi tarafından kulaklarınızın çınlatılacagı şüphe götürmez bir önermedir.
  -1 ... nietzsche