bugün

tuvaletinizde görülen örümceği tam öldürecekken ona kanın kaynaması suretiyle bu örümceği beslemeye başlamaktır.

öncelikle; bakınız: (#12608459)

öğrenci evi pisliğinden dolayı tuvallette örümcek ağları felan var. meğer tuvaletin sadece bokunu temizlemek yetmiyomuş dip bucak temizlenmeyince örümcekler yerleşebilyomuş tuvalete. neyse. işte bu tuvaletimizde meydana gelen örümcek ağlarını temizleyeyim dedim bi gün aldım elime gazeteyi rulo yaptım haşırt haşır indiriyorum ağları yere. ama tam köşedeki kafamın hizasındaki ağa gelince bi durakladım. içinde minicik bi örümcek vardı. lan nerden çıktıysa bi acıma geldi, bi suçluluk geldi içime. lan dedim senin evini böyle rulo yapılmış gazeteyle yıksalar dedim zoruna gitmez mi? hadi dozerle falan yıksalar neyse. ( o sıra kafam biraz iyiydi) neyse o zaman bıraktım bunu ama tuvalette örümcek olarak sadece bu kaldı. her tuvalete girdiğimde göz göze falan geliyorum. gel zaman git zaman ben tuvaletin içinde sıçarken tuttuğum minik sinekleri bunun ağına atmaya başlamamla herşey başladı. resmen örümceği evlat edinmiştim. gün geçtikçe büyümesini görmek de ayrı bi heyecan veriyodu bana. bi ara adını koydum ulvi diye.

ulvi şimdi büyüdü dana gibi oldu.

artık tuvalete girince aramızda şöyle diyaloglar geçiyor:

-ulviiii oğluuum! acıktın mı sen?
+...
ama bak son attığım sinek duruyo lan yesene onu.
+...
-neyse dur tazesini yakalarım ben sana tuvaleti pek temizlemediğimizden sinekler kol geziyo.
+...
-biliyo musun ulvi, sırf senin için temizlemiyorum tuvaleti, hep taze sinek olsun diye.
+...
-hoş sen olmasan da uğraşmazdım zaten temizlicem diye ama olsun.
+...
-böyle evladıma karşı da sıçıyorum ama ayıp olmuyo dimi sana oğlum?
+...
-neyse hadi ben uğrarım yine.

[tabi örümcek konuşamadığı için bi miktar monolog yapıyo olabilirim. ama bence konuşamasa da anlıyo lan beni. hatta bi gün taze sinek atayım mı sana dediğimde kafasını sallar gibi oldu şerefsizim]

not: lan ara ara tırsmıyom değil çok büyüdü çünkü. ne var anasını babasını döven evlat yok mu. valla bi üstüme atlasa o ağdan, altıma sıçarım yemin ederim.
ilginç bir olay madem besleyecek kadar seviyorsun beslerken diğer hayvanlara ne oluyor diye sorulasıdır. Ha beslemekten kasıt orada bulunmasına izin vermekse ne güzel iştir. Fakat sonra o büyüyüp en ummadığınız anda gelebilir.
(bkz: hayvan sevgisi)
insan yalnız kalmaktan korkar ve dolayısıyla scarken yanında bırını ıstemeyecegı ıcın orumcek gıbı zararsız hayvanlara platonik bir ilişki besler. Tabi bu ilişki wc gecerlidir ve sadece orda gerceklesır.
ağına bir tutam sıçılarak bir ay boyunca karnının tok tutulması sağlanır. sıçarken sineklenmezsiniz hiç olmazsa pencereye filan ağ örüyor ya*
bende ögrenciyim. bir ara bulusup ciftlestirelim örümcekleri.
"asmayalım da besleyelim mi" diyen kişi! burdan sana sesleniyorum. sözlük yazarı olsan seri eksilerdim seni. terbiyesiz.
(bkz: evde çıkan örümceği komşuya öldürtmek)
güncel Önemli Başlıklar