bugün

(bkz: kuburcu)
bu eylemi yapmadan bu başlığın açılamayacaığına inandıran durum. ama bokun kendi bokun olması hafifletci sebep. buna rağmen marjinal bi mevzu da hani. milyonlarca telefondan kaçı boka bulanmıştır ki. 10 tane 20 tane. gurur duyulusı herkese anlatılası eylem.
çok zevkli bir eylemdir. elinizi boka sokarak babalar gibi hava atabilirsiniz. sonrada elinizi koklayarak rahatlarsınız.
cep telefonlarini cok sevenlerin yapabilecegi bir eylem...

(bkz: tuvalette cep telefonuyla konu$mak)
saw (testere) filminin sahnelerinden birisidir. nasil oldugunu merak edenler o sahneden bilgi alabilir.
yapılmış olma olasılığı sebebiyle asla ikinci el telefon almamayı gerekli kılan olay.
çünkü çıkarılan telefon genelde satılır.
şimdi boku avuçladık olayı
genelden bi gaflet anında düşürdüğün telefonunu almak için yapılır.
genellikle uyuşturucu kullanımı temalı filmlerde kullanıcının zula olarak kullandığı bu yere hiç çekinmeden yaptığı direkt eylemdir. kafa karıştırır. mide bulandırır.
(bkz: bok fetişizmi)
tuvalete düşen nesneyi alma eylemidir. iyi de zaten bu nesnenin düşmesi gereken yer orası, alıcaksan nediye tuvalete gidiyorsun direkt eline sıç yorma kendini.
türk askerinin ırak'ta yapacağı iş.
edit:saniyesinde iki kişi eksiledi iyi mi. ulan pkklılar nereye kadar kaçak dövüşeceksiniz.
bir çöp poşeti yardımıyla daha nezih hale getirilebilecek, zorunlu kalmışlık durumlarından biridir.
yurtta; kişinin, yanında cep telefonuyla sıçma salaklığını gösterdikten sonra adı geçen nesnenin deliğe düşmesinin ardından gerçekleştirdiği, tüm yurdun tuvalete sığışmasına ve büyük bir kahkaha fırtınasına yol açan hadise.**
(bkz: trainspotting)
önemli bir nesnenin deliğe düşmesi nedeniyle yapılacak eylemdir.düşen nesneyi, ele poşet geçirilerek deliğe bakmadan alınması tavsiye edilir. yoksa her yemekte o hadise aklınıza gelecek,mideniz bulanacak, iştahtan kesileceksiniz.
edit : öyle bi yazdımki gören, benimde deliğe bişey düşürdüğümü sanacak.cevap olarak, hayır düşürmedim.*
(bkz: ağzınla arasaydın be annem)
tıpta kendini vidanjör zannetmek olarak geçen psikolojik rahatsızlık.
eldiven kullanmadan yapıldığında 3 gün boyunca el sıkıştığınız insanların bir daha sizinle el sıkışmamasına neden olabilecek davranış.
tuvalette başlık s.çmak kadar gereksiz bir eylemdir.
- hayatım, şey, hani nişan yüzüğümüz vardı ya?
< evet! naptın? kaybettim deme sakın muhittin!
- tuvaletin deliğine düştü.
< senden zaten ne beklenirki! git başımdan!
- ama hayatım...
< sus konuşma muhittin! elini tuvaletin deliğine soksaydın da, alsaydın o yüzüğü!
- kızma hayatım, zaten öyle yaptım.
< .......?
< muhittin iğrençsin! şimdi sen elini o bok çukurunamı soktun?
- .......? evet.
bir iddia uğruna yapılabilecek çılgınlık. bir iddaa uğruna da yapılabilir. eğer büyük ikramiye tutturduğunuz kupon helaya düşmüşse gözü kırpmadan sokarsınız elinizi.
(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)

edit: sen soğumuyorsan iyi arkadaşım. kaka bok püsür devam et. eksilemenin anlamı ne.
çok değerli bir mücevherini helaya düşürmüş insanın yapabileceği iş.
güncel Önemli Başlıklar