bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  tuvalette terlikleri çıkarırken veya giyerken veya üzerine basarken yer sanki alevliymiş gibi yere basmamaya çalışmaktır.
  2 ... anambunelan
 2. 2.
  Başka bir tuvaletteyken belki makul karşılayabilecek bir eylemdir ama insan kendi evinde böyle yapmamalıdır. Madem bu kadar titizsin sen de evini banyonu iyice temizle. Di mi ama??
  1 ... eyra
 3. 3.
  akıllara "bunu yapan uçarak mı sıçıyor?" şeklinde bir düşünce getirir.
  ... imperius
 4. 4.
  Temizlik adina yapilandir.dis kapi eşigine ayakkabiyla basmamakla kiyasiya kapisir.ki bir insanin temizlik derecesini,titizlik boyutunu bu sekilde ogrenebilirsiniz.
  ... kendisi bilir
 5. 5.
  yerlerin ıslak olması olasıdır.
  ... vitrivius
 6. 6.
  nasa' dan ekip getirtip, tuvallet de yerçekimsiz ortam yaratılabilir. yere basmamayı sağladık da, havada uçan boklara çare bulmak lazım.
  1 ... sessizdeydi duymamisim
 7. 7.
  Bu kesinlikle yanlış ve başarısız bir çabadır. bu gereksiz davranış sonrası çoğu kişinin ayağı kaymış, yere düşmüş ve üstü başı çamur pislik olmuştur.
  ... anakha
 8. 8.
  evde çorapla gezenlerde fobi mertebesinde olan içgüdüsel kaçınma isteğidir.

  kara kara düşünmeye gerek yok, alırsın terliğini koyarsın bir köşeye ne korku kalır ne de atraksiyon yaşamak zorunda kalırsın.
  ... kevgir misin be kardeslik
 9. 9.
  kesin çözümü bence hiç tuvalete gitmeyindir. dikkat denenmemiştir. mazallah kendinizi tutmaktan patlarsınız felan karışmam sonra.
  ... akmai
kapat