bugün

pavarotti kıvamında şarkı söylemek.
wireless olduğunda ıkınaraktan entry girilebilir.
(bkz: deterjan nevi eşyaların arkalarını okumak)
(bkz: bulmaca çözmek)
(bkz: boşaltım)
duş alırken diş fırçalamak , tuvalette vakit harcarken işin bitene kadar maske yada peeling yapıp beklemek , gene işin uzunluğuna göre gazete , dergi , kitap * okumak
gıcık olunan arkadaş yada unutulamayan ama nefret edilen eski sevgililerin isimlerini ve telefon numaralarını faber castel cd kalemiyle beyaz fayanslara yada kapıya büyük harflerle yazmak.
seçimde oy vereceği partiye karar vermek.
(bkz: osbir)
(bkz: ağda yapmak)
evde bulunan deterjanların kimyasal bileşenlerini incelemek, kullanım alanları ortaklıklarına göre içerikteki ortak maddeleri tespit etmek..
Altili ganyan kuponu doldurmak . Ben sahsen hic ihtiyacim olmasa bile wc ye gidip altili kuponu dolduruyorum . Ilham geliyor orada napayim .
sigara içmek.
birinin "futbol oynamak, koşu yapmak tuvaletteki hobilerimdendir"gibi şeyler yazmadan önce doldurulması gereken başlık.
uygunsuz kıyafetleyken zamansız koridora çıkan misafirden saklanmak.
girdi girmek, ankete katılmak.*
basket bol oynamak.*
uzun hava ve arabesk tarzı şarkı soylemek.*
dünya tarihine gececek kararlar almak.
http://www.hafif.org/imaj...i-sayfalarina-yapiyor.JPG
bilimum şampuan ve deterjan kutusu arkasındaki yazıları okumak ve hatta ezberlemek, bol bol sigara içmek, müzik dinlemek, laptop ile oyun oynamak*.
pişpirik oynamak.
(bkz: mesaiyi tuvalette yiyen adam)
entry girmek.
her türlü boktan aktivite.
menemen yapmak ve onu orada yemek.
diyeceksiniz ki yuh o nasıl olur. durun hemen miğdeniz bulanmasın aktarayım detayları.
5 asker bir araya gelir gerekli yemek malzemeleri temin edilir lakin onu yemek konumuna getirecek yer bulunamaz. içlerinden cin fikirli olanı binanın yeni yapılan ve henüz kullanıma açılmayan tuvalet ve banyolarını işaret eder * ekip ve ekipman bir araya getirilir mekan açılır masa kurulur düzen alınır gayette keyifli bir şekilde askeriyenim içinde menemen yapılır bunun doyumsuz tadına varılır. *