bugün

gayrı dayanamam ben bu hasrete diye acı bi girişin arkasından yaşlı gözlerle gideni seyretmek. hakkaten çok ayrılıktaki en acı anlardan birisi. *
tuvalette sesin daha bir ahenkli çıktığıın farkına varan sanatçı kişiliğin yaptığı eylemdir. *
(bkz: beni tanıdılar siz kacın)
sol framede gorunce bunlar kesın bızım komsu dedigim durum. kucukken * yapıyodum lan ben bunu.*
Tuvalette uzun bir sure kalacagina dair sinyaller vermek. Buyuk ihtimal buyuk tuvalet aninda soylenebilesi sarkidir.

Sarki olarak Mahsun Kırmızıgül "merdivana" birebirdir.
dışkılara senfoni vermeyi seven kişiligin yaptıgı işlevsiz davranış.
(bkz: tuvalette uzun uzun yellenmek)
ev kalabalıksa ve tuvalet oturma odalarına yakınsa kişinin yellenme sesi dışarıya gitmesin diye çıkaracağı gürültülerden biridir. bunun dışında musluğu açma ,sifonu çekme, köküne kadar öksürmede yer alabilir.
belliki bir önceki gece acı biber yenmiş.
Tuvaletteki muthiş akustik ozelligi keşfetmiş birinin yaptığı bir şey.
peklik sorunu çeken talihsizin başka şarkı söylemesini hayal etmek imkansızdır .haddi zatında.
kabızken yapılacak şeylerden sadece biri.
surgunken imkansız olan olay.
bu olayın değişik bir biçimi umumi tuvalette hacetini giderirken çevreye rahatsızlık vermemek için cep telefonundan bi türkü seçip son ses açmaktır.
uzun sıçmanın verdiği sevinçle yapılacak eylem.
tuvaletteyken bir anda dertlenen insanın yapacağı iş.
komşulardan artı oy aldırtır.
ağızdan söylese bu derece söyleyemezdi diyerekten komşular ve aile tarafından tebrikler almaya vesile olur.
(bkz: adam basur beyler)
Bokundan ayrılmak istemeyip hüzünlenen insan eylemi olsa gerek.
*işinin uzun sürmesini bekleyenin kalkışacağı eylemdir.
güncel Önemli Başlıklar