bugün

misafirlikte tuvalete gidilip de tuvaletin tıkanması durumunda, delik açılana kadar tuvaletten çıkamama durumudur.
yılbaşında başıma geldi.

4 civarı taksimde cafe memiş denen mekanda saroşken kapalı kalam haricinde benle taşak geçen zibidi ekürinin üstüne saldırmam da ayrı bir eğlenceydi.adresimi verdim bekliyorum.kulakları direkman dökülecek porsuğa.
kendi hayatını bi daha gözden geçirmek için karşısına çıkmış büyük fırsattır.
(bkz: hande ataizi)
(bkz: asansörde mahsur kalmak)
aha asıl şimdi sıçtık denilen durumdur.
daha kötüsü başkasının evinde kalmaktır bu durumda yokluğunu fark edip geldiklerinde kapıyı aynı anda zorlayıp suçu karşıya atmaktır
asil o anda sicmisizdir.bir de korkudan,heyecana kapilip sifonu cekmeyenler de var.onlar icin daha vahim durumdur.
hele ki çevrede sesinizi duyacak biri yoksa işte ozaman zaten tuvalette kalmak isabettir çünklü zaten orayı kullanmanız gerekmektedir.
50 Kurus tuvalet parasi vermemek icin tam ogle arasi saatinde hukumet dairesine giderseniz basiniza gelebilecek durumdur.
50 kurustan kacarken az daha devlete bir kapi bedelini odeyeceginiz vaziyete gelmemek icin aman dikkat.
(bkz: Devlet ziker)
dün işyerinde başıma gelen durum. tuvaletin en dış kapısının kilidi nasıl fallafoş olduysa, arkamdan kapatınca açılmadı. iki kişi bayağı bir mahsur kaldık. neyse ki az sonra bir kişi daha tuvalete girmeye geldi de, ona haber verdirip çıkabildik.
şimdi efendim bir yanlışlıkla girilen kızlar tuvaletinde mahsur kalmak değildir. tabi ki erkekler için.
tam bir talihsizlik. bir rezalet durumdur. bir de bakımsız bir umumi tuvalette falan mahsur kalındığında çekilecek koku dayanılmazdır.