bugün

''bunu yazan tosun...'' şeklinde başlayanlarından tutunda aşk şiirlerine, gıcık olunan arkadaş, eski sevgili, dersinden kalınan hoca ve bilimum insanın telefon numaralarının başına''pasifim sağlam tokmakçı arıyorum'',''gruba açık bayanım'',''evli çifte üçüncü arıyorum'', gibi ibarelere; manilere, ucu size mutlaka dokunan tekerlemelere varana kadar tüm insani ya da insanlıkdışı duyguların, içeriğini oluturduğu yazılardır.
ahmet bunu okuyosan şüphelerimde haklıyım demektir
kadınlar tuvaleti
bizzat sahit oldugum yazi ''tuvaleti temizlerken lütfen çamasir suyu kullanmayiniz yazilarimiz ispirtolu kalemle yazildigi için siliniyor''.okulumla gurur duyuyorum.
(bkz: taotml)
boka saplanıp kalmak bir seçenek değildir
(bkz: tuvalet duvarı yazıları)
.......(burada kızın adı bulunur)becermek isteyen çarpı atsın
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
odtüde güzel sanatlar fakültesindeydi yamulmuyorsam, lütfen lavaboda ayaklarınızı yıkamayınız die bişi yazıodu aynanın hemen üstünde.
osurmadan sıcana bir kola, bir sosisli.bizzat tarafımca görülmüştür.
bu konu hakkında kısa bi anımı anlatıyım bari, bi gün bizim fakultenin tuvaletinde kapının ardında bi yazı görmüştüm, sizce bizim fakultedeki kızlar güzelmi? yanındada ewet we hayır secenekleri wardı, her gecen gün hayır seçeneğinin altındaki çarpılar artıyodu.. neise gel gelelim bizim meseleye ew arkadaşlarıyla oturmuş tuwaletteki yazılar üzerine, muhabbet edioduk bende onlara en son gördüğüm bu yazıyı dedim gördünüzmü beyler kapının ardında çok komik bi anket yapmışlar, birden bi arkadaş ne anketi dedi bende güzellik anketi deyince film işte o anda koptu nerdeyse arkadaş gülmekten yarılıodu,, heralde sizde anladınız neden oldugunu... o yazıyı yazan bizim arkadaşmış..
yukardaki arkadaş için (bkz: aby) *
(bkz: sifondan başka bir şey çekmeyiniz)
bel fıtığı: sıfır bilmem kaç bilmem kaç bilmem kaç.
bokla yazılmış ağrılı yazısı.*
"duvarlara yazı yazmayın"-imam-
yazı yazma helaya
başın girer belaya
götürürler merkeze
s.ktirirler herkese

ayarında, tadında tavsiye içeren biraz da sataşmaya, sataşılmaya meyilli yazı olayı...

ayrıca cevap da şu:

yazı yazma diyorsun
sen niye yazıyorsun
merkezde olanları
nerden biliyorsun...????!??!?!?!?
Osuruk kıçı konuşturmaya çalışmanın başarısız bir denemesidir...
Sevgili Tosun,tuvalet yazılarına hayranım acaba bir imza günü düzenleyebilir misin?
iki yanağı olan herşey surat değildir
Pisuvara izmarit atmayınız => Biz sizin kültablanıza işiyormuyuz ??
Tuttuğun altın olsun yiğidim..
Bazı gerizekalıların dikkatine ; "oturmadan önce kapağı kaldırın"
Elektrik tasarufu yap karanlıkta hedefi tutturmayı öğren !!
kolay gelsin pehlivan(nası ya?!)
üstüne sıçratma dikkatli ol(titizlik duygusu hat safaya çıkar)
biraz dayansaydın da evine gitseydin ya(haklı sanırım bu koku ne bole ya!!)

şeklinde bazen de insanı düşünmeye sevk eden yazılardır..
Dont play tenis, with my penis
------------------------------
Bunu yazan tosun okuyana kosun gibi yazılar vardır..
genellkle duvara yapıştrılmış sümüklerin hemen yanında yer alır bu yazılar
-Bel Fıtıgı tedavi edilir en çok rasgeldiklerimdendir *
tuvaletlerde gerek sifon gerekse de fayanslarda yazan,işerken üzerinize sıçratmaya sebebiyet verebilecek yazılardır.
okuldan (bkz: sakarya üniversitesi) bir alıntı.

sakarya bir liman olsa
ben de bir gemi...
bir daha gelirsem...
***sinler ebemi...
can sıkıntısından yazılmış komik ve felsefik yazılar bütünüdür. alıntı (bkz: uludag universitesi)

Nede güzel gider pekmez tahin
G*tümüzü s**tin Hüseyin şahin
"ayaginda pantolon,elinde sise
erkeklik bu degil kizim,
erkeksen ayakta ise."
bu da okulumuzdaki abazanlara bi örnektir...
ben murat dün gece arkadaşlarla gizli gizli medikoya girip kızlar tuvaletindeki bütün kapı kollarına 31 çektik.kusura bakmayın ama en iyi malzeme burdan çıkıyo....