bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ''bunu yazan tosun...'' şeklinde başlayanlarından tutunda aşk şiirlerine, gıcık olunan arkadaş, eski sevgili, dersinden kalınan hoca ve bilimum insanın telefon numaralarının başına''pasifim sağlam tokmakçı arıyorum'',''gruba açık bayanım'',''evli çifte üçüncü arıyorum'', gibi ibarelere; manilere, ucu size mutlaka dokunan tekerlemelere varana kadar tüm insani ya da insanlıkdışı duyguların, içeriğini oluturduğu yazılardır.
    3 ... paramecium
  2. 2.
    ahmet bunu okuyosan şüphelerimde haklıyım demektir
    kadınlar tuvaleti
    12 ... aabi
  3. 3.
    bizzat sahit oldugum yazi ''tuvaleti temizlerken lütfen çamasir suyu kullanmayiniz yazilarimiz ispirtolu kalemle yazildigi için siliniyor''.okulumla gurur duyuyorum.
    (bkz: taotml)
    4 -1 ... delikanlımühendis
  4. 4.
    boka saplanıp kalmak bir seçenek değildir
    1 ... electronica
  5. 5.
    (bkz: tuvalet duvarı yazıları)
    1 -1 ... atan alir spor
  6. 6.
    .......(burada kızın adı bulunur)becermek isteyen çarpı atsın
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    1 -1 ... picnick
  7. 7.
    odtüde güzel sanatlar fakültesindeydi yamulmuyorsam, lütfen lavaboda ayaklarınızı yıkamayınız die bişi yazıodu aynanın hemen üstünde.
    1 ... shyer
  8. 8.
    osurmadan sıcana bir kola, bir sosisli.bizzat tarafımca görülmüştür.
    1 -1 ... karpuzkabugu
  9. 9.
    bu konu hakkında kısa bi anımı anlatıyım bari, bi gün bizim fakultenin tuvaletinde kapının ardında bi yazı görmüştüm, sizce bizim fakultedeki kızlar güzelmi? yanındada ewet we hayır secenekleri wardı, her gecen gün hayır seçeneğinin altındaki çarpılar artıyodu.. neise gel gelelim bizim meseleye ew arkadaşlarıyla oturmuş tuwaletteki yazılar üzerine, muhabbet edioduk bende onlara en son gördüğüm bu yazıyı dedim gördünüzmü beyler kapının ardında çok komik bi anket yapmışlar, birden bi arkadaş ne anketi dedi bende güzellik anketi deyince film işte o anda koptu nerdeyse arkadaş gülmekten yarılıodu,, heralde sizde anladınız neden oldugunu... o yazıyı yazan bizim arkadaşmış..
    2 ... diablo7_
  10. 10.
    yukardaki arkadaş için (bkz: aby) *
    1 ... aby