bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Evinin karşısına tuvaletini yapan köpeği ve sahibini av tüfeğiyle vurdu!

  Karabük'te 80 yaşındaki Mehmet Ş, cnnturk.com'un aktardığı habere göre, balkonda otururken evinin önündeki yolun karşısında Sibirya cinsi köpeğine tuvaletini yaptıran Mustafa Toker'i görünce tepki gösterdi. Mehmet Ş. ile Toker arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi sonrası Mehmet Ş., av tüfeğiyle Mustafa Toker ve köpeğine doğru ateş etti. Saçmaların isabet ettiği Toker ve köpeği yaralanırken, çevredekiler 112 Acil Servis'i aradı.Bacağından yaralanan Toker, ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

  biz artık insanlığımızı kaybetmişiz, tüm dinleri toplasanız fayda etmez artık insanoğluna.
  6 -4 ... bedreddin
 2. 2.
  ev sahibi bahçeye pisledigi için "git başka yere yaptır" demiştir. köpekli davar da atarlanmis, baya laf söylemiş sonra da 80 yaşındaki ihtiyar delikanlı gururuna yediremeyip vurmuştur.

  sizin bahçeye yapsa, buyur gel eve yap mı diyeceksiniz.
  6 -6 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 3. 3.
  Köpeğe ates edecek kadar insanlıktan çıkmayı gerektirir mi?
  1 -2 ... bad guys will be defeated
 4. 4.
  kentlerin işlek caddelerinde köpek gezdirmek moda oldu. ama köpek dediğimiz hayvanın da sıkışınca orta yere sıçıvermek gibi bir huyu var. bu nedenle köpek gezdirenlerin yanlarında poşet bulundurmaları gerekiyor. hayvan işini gördükten sonra o poşeti elinize geçirip, ürünü yerden alacak, poşeti ters yüz edecek ve en yakın çöp kutusuna atacaksınız. bunu yapmayı mideniz kaldırmıyorsa, köpekle hava atma sevdasından vazgeçeceksiniz. yoksa işte böyle "çılgın" bir dedeyle karşılaşırsınız, maazallah!...
  1 ... matasyonlu