1. 1.
  tuvaletin kullanılmaz olmasına sebep olan tiksinç durumdur.
  sudaki kirecin zamanla tuvalet borularında yaptığı birikme sonucu olan tıkanma en zor düzeltilenidir. düzeltilmesi için boruların değiştirilmesi gerekir. bu da para ve süre demektir. bu süre zarfından hasıl olan tuvalet ihtiyacı da cami tuvatlerinde giderilir.
  ... yahudi yerlesimci
 2. 2.
  ya da 4-5 gün biriktirilen dışkının bir aşırı yüklenme sonucu tuvaleti tıkaması sonucu olusan durumdur,tek çözümü bir kova sudur olmadı sopayla ittirilmelidir o da olmazsa bırak kalsın öyle...
  ... akrep
 3. 3.
  eğer tıkanıklık aşırı seviyede değilse, bazı kimysal maddeler ile giderilebilecek pis bir sorun.**
  2 ... ben hep 17 yasindayim
 4. 4.
  hele birde tam iş üstündeyken tıkanma hadisesi vardır ki, deyme kadavraları kesemeyen öğrencilerin tiksinme dürtüsünden daha etkilidir.
  1 ... sex files
 5. 5.
  "bye" sendromudur.
  (bkz: b k yollari enfeksiyonu)
  kaynak: *
  ... bakbibak
 6. 6.
  dökülen su sonucu bokların yukarı doğru yükseldiği, boklar yukarı doğru yükselirken de su döken kişinin ağzını buruşturduğu tıkanıklıktır. açması zordur elini sokup açanlar vardır ancak istisnalardır.
  ... unlock
 7. 7.
  "tuvaletin kabız olması"dır bir nev'i.
  ... ditty
 8. 8.
  2 tane lavabo açıcı dökülüp 1.5 litre kaynar suyun akabinde boşaltılmasından 1 dakika sonra sifon çekilerek halledilebilecek olaydır.
  1 ... atorocks
 9. 9.
  kendi evinizin tuvaletiyse ve tıkanıklık siz içerdeyken meydan gelmişse kötüdür fakat misafirliğe gittiğiniz bir evin tuvaletindeyken tuvalet tıkanmışsa tam bir kabustur.
  2 ... birdy
 10. 10.
  bitmek bilmeyen 4-5 dakika anlamına gelir.
  ... yavasoglan