1. 1.
  kişinin parmağına aldığı bok parçasıyla tuvaletin soğuk mermer duvarlarının tataklardan boş kalmış kısmına, gerek kendi adını gerekse sevdiği kişinin adını yazarak, duygularını kendi özünü de katarak ölümsüzleştirme çabasıdır.
  5 -6 ... tenpura
 2. 2.
  sakaysa igrenc, gercekse daha igrenc olan eylem.
  2 ... fabala
 3. 3.
  http://www.ratemypoo.com'da en iyiler arasında yer almak için yapılan eylem ki başarılı olunur.
  5 ... taharetmuslugu
 4. 4.
  bar tuvaletlerinde gerceklestirilen eylem.
  1 ... revolter00
 5. 5.
  Bunu yapan adam, adını tarihe boktan harflerle yazmıştır aynı zamanda...
  5 ... stennlord
 6. 6.
  zeka yaşı üçü geçemeyen insanlara sıçıp sıvamak olarak anlatılabilecek eylem. derin analitik zekasıyla eylemin artılarını eksilerini tartıp tespit edenler mevcuttur.
  (bkz: hey allahım)
  1 -1 ... sassy girl
 7. 7.
  (bkz: çok boktan)
  1 -1 ... karga
 8. 8.
  Düşlerin efendisinde sade ın gerçekleştirdiği eylem ki zekicedir. kalemi, papirüsü, elbiseleri (kanıyla elbiselerine yazmıştı yazılarını bir ara) elinden alınan, dili kesilen bir adamın kendisini ifade etmek için bulduğu son yöntemdir.
  2 ... sonrabirgun
 9. 9.
  (bkz: tuvale bokla resim yapmak)*
  2 -1 ... magarnugus
 10. 10.
  ilkokuldayken zihinsel engellilerin özel sınıf adı altında toplandıkları sınıfın en kötü durumda olan öğrencisinin yaptığı, 'normal' insanın yapmayacağı bir davranıştır. sonra sonra eğitilen bu engelli bu davranışından vazgeçmişti, ve bizlerin de içimiz rahatlatmıştı. taki liseye yatılı gidene kadar. türkiyenin en iyi liselerinden birinde bu davranışı sergileyen gizli sapkınlar vardı. evet bunu yapan normal insan olamazdı ama pekala aklı eren bi insan olabilirdi.
  ... zenobia