bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yeni yeni türeyen ne çeşit olduğu belirsiz insanlarımıza göre ne kadar sevdiğini derecelendiren bir göstergedir. sonucunda "kadınım" dediğim insanın pembe sıçmadığının her ne kadar farkındaysam da, ıkınırken parmaklarının mermere ne kadar basınç uygulayıp tırnak altlarındaki etlerin nasıl beyazladığını görmek zorunda değilim. bdsm takıntılı olan insanlarımızı bir kenara koyarsak, insanların birbirlerinden soğumalarını da sağlayabilir bu eylem.

  özüne bakıldığında yan yana yapılacak iki klozet ile problemi çözebiliriz. fakat insan hangisinin kendi kokusu olduğunu bilmek istemez mi?
  2 -1 ... isa askina bi pizza parasi
 2. 2.
  "sidik yarışı yapmak" deyiminin gerçeklik kazanabileceği durumdur.
  1 -1 ... tanrinin siir dedigi
 3. 3.
  kendilerine şehirler arası yolculuklarda dinlenme tesislerinde rastlanır.
  ... moro
 4. 4.
  bu çiftler lezbiyense: (bkz: two girls one cup)
  2 ... carli
 5. 5.
  bunun için tercih edilecek tuvaletin üzerindeki cinsiyet belirten yazı veya şekil çok önemlidir. hadi çifter çifter gittin diyelim, erkekler tuvaletine mi bayanlar tuvaletine mi göz diktin? ikisini de kapsayan bir işaret varsa sorun değil de erkekler tuvaletine yanaşırsan bir kez daha düşünmen gerek.

  (bkz: ıkın sevgilim olacak inan)
  ... kecaspy
 6. 6.
  iğrenç bi romantiklik örneğidir. Tuvalette romantik akşam yemeğine dönüşebilecek kadar vahim sıçma seanslarıdır.
  1 ... harexis
 7. 7.
  bir üst modeli 4 kardeşin aynı tuvalete girmesi.

  (bkz: köyden indim şehire)
  -1 ... la havle vela corvette
 8. 8.
  (bkz: quickie)

  ne sandınız lan başka ?
  ... pcmuhendisi
 9. 9.
  ev arkadaşımın arkadaşı bi ara nerdeyse bizim evde yaşıyordu. çocuk bizim evden çıkmayınca haliyle sevgilisi de bize geliyordu. bir müddet sonra sevgiliside bizde yaşamaya başladı. çiftimiz eve iyice alışmış olacak ki artık nasıllarsa öyle davranmaya, doğal olmaya başladılar. beni şoka uğrattıkları, hayatı sorgulattırdıkları zamanda bu zamandır. bir gün tuvaletin önünden geçerken eleman tuvaletten çıktı buraya kadar normal. ardından kızda çıkınca şoka uğradım. tuvalet zaten çok küçük, alaturka tuvalet, banyo falan da değil. evet öyle bi iğrençlikten sonra ikisinide anında evden kovdum. bu nasıl bir midedir la. romantizm desen değil. insanda epey geniş bi mide lazım öyle bir görntüye, kokuya dayanabilmek için.
  2 ... primus inter pares
 10. 10.
  tuvalete beraber giren çiftler
  3 -1 ... besmele besmerello