1. 1.
  umumi tuvaletlerdeki amcalara bayram ettiren hayati hatanız.

  bütün gün sıçıp duran yıgınların verdigi bozukluklardan kendine kaleler yapan kumbara konumundaki tuvaletçiye cebinizde bozukluk olmadıgında uzatacgınız 20 lik arkasından size verecegi para üstü olan sayısız bozuklukla ayaklı kumbaraya dönü?eceginiz talihsizlik.

  tuvaletçi amca zaten hayatından isyan etmistir.tüm gün genizini yakan sidik kokusuyla tarifi imkansız bok kokusunu çekerken dinlemek zorunda oldugu zart...zurtt sesleride eklenince aslında hala yasıyor olması bile büyük bir iradenin ürünüdür.

  amcam o küçük dünyasında ''tuvalet çıkısı parayı ödediginiz kabininde'' milletin ''yok baba küçük yaptım al 250 yeter''' laflarına ''küçük büyük ayrımı yapmıyoruz'' gibi kibar sözlerle karsılık verip müsteri menuniyetini yüksek tutmaya çalısanlarda vardır.

  amcama 20 ligi uzatrıken arkasından gelecek o gülücügü ve elinize yıgacagı para üstü olan boklu bozuklukları üzüntüyle sezersiniz.
  kader ! deyip elinizi uzatırsınız...amcamda bozukluklardan kurtulup gıcır 20 lige kavusmanın heyacanıyla size olabildigince ufaklık para verir ki kasası hafiflesin sizin cebinizin cangır cungur olması onun için bir önem tasımaz...elinize tutusturdugu boklu,ıslak bozukluklara bakar çaresiz cebe indirirsiniz amcamda mutlu mutlu arkasına yaslanır.
  sizde tifo ve koleraya ilk adımı atarsınız.
  6 ... mosquito
 2. 2.
  mantıklı harekettir. para geri alınmayıp kombine tuvalet niyetine aynı helada sezon boyunca 40 kere hacet giderilebilir.
  3 ... arabaciarabayatasget
 3. 3.
  tuvaletçi amcanın önce paraya bakıp, sonra sağa sola bakıp, sonra bi "allah allah" çektikten sonra dönüp mazlum mazlum parasının üstünü almayı bekleyen kişiye karşı "bozuk yok mu ?"*sorusunu yöneltmesi kaçınılmazdır...
  akabinde ve detayında aldığı olumsuz yanıttan sonra, tekrardan bi " allah allah" çekmesi ve ters bakışlar atarak "al tamam sonra verirsin" sözleriyle devam etmesi muhtemel, peçete istemeniz durumunda ise ilginç bir kovalamacayla son bulacak olan, türk işkencesi...
  1 ... ismini vermek istemeyen yazar
 4. 4.
  kolonyanın elinize değil gözünüze sıkılabileceği ihtimalini yükselten eylem.
  2 ... aktif matkap
 5. 5.
  100ytl olarak verilse de aynı tepkiyi alabileceğiniz bir vukudur.
  işlek yerde olanlar için paranızın üstünü 39 adet 0.50ykr olarak alabileceğiniz bir vukuylada aynı yere varmaktadır.
  2 ... zebani
 6. 6.
  (bkz: tuvaletci)
  ... shawnshank
 7. 7.
  kesinlikle tavsiye edilmeyen bir hareket olup 2 dakika önce tuvalette bıraktıklarınızla tuvaletçi amca sayesinde tekrar karşılaşmanızı sağlayacak bir hata.
  ... dr fulminant
 8. 8.
  (bkz: monoton hayatla baş etme yolları)
  ... kara gozlu bezelye
 9. 9.
  nedeni, varsa eğer, o amcadan tuvalet kombinesi almak da olabilecek olan hadise.
  ... delismen
 10. 10.
  (bkz: cinayet sebepleri)
  ... beelzebub