bugün

sıçmak degil almak da göt ister.

görsel
kıçlarını bile silmeyen ayak takımını ilgilendirmeyen durumdur. Onlar için her şey güllük gülistanlık.
neymiş öyle o ya. gerçi a101 den aldığım 12 li mistiral da 8. 40 dan 11.40 çıktı. ne olacak bilmiyorum.
Escobar parayı yaktı, biz parayla göt siliyoruz ne farkı var ki.
Kıçını silecek medeniyette adamın malum partiye oy vermeyeceği gerçeğinden hareketle çomarları pek ilgilendirmeyen fiyatlamadır.
E yoookk... deniz bitti. Gelir getiren hiçbi şey kalmadı -tek şans zam yapmak.

Akape yi türk halkı istedi.
Zamlardan sonra bir tarafımız açıkta gezdiğimiz yetmez gibi bir de ıslak gezmemize sebep olmuştur.
ekonomik ittirmeyle de olsa avrupa standartlarından birine uyum sağlamış oluruz fena mı.
çok geçmeden bir tane andavallının savunmaya geleceği meseledir..

-ama tüp kuyruğu vardı..

embesil sürüsü..
Milletin iradesinin tecelli etmesidir. Yapacak bir şey yok, halk tuvalet kağıdının 84 lira olmasını istedi.
ben Almanya'da 2 katlisini 2.15€ ya 3 katlisini 2.85€ ye alıyorum. napsam tuvalet kağıdı ticaretine mi girsem diye dusundurtmedi değil.
Tuvalet kağıdı alan aile bireyine eskiden tuvalet kağıdı mı varmış diyesi gelir insanın.
tuvalet kağıdının 84 lira olduğunu gösterir.
Bu daha hesaplı.
https://www.hepsiburada.c...ra-80-kum-p-HBV000003AEHY
Venezuela'ya doğru adım adım.
Kıçını 3 taş kullanarak silen, cahiliye döneminde yaşayan bedevi zihniyeti için sevinçli bir haber.
Çünkü; kıçını üç taş ile silmenin sünnet olduğunu söyleyen ve cebinde sünnet diye misvak taşıyan diş fırçası macunu kullanmayan bir cehalet timsali biriyle tartışma sonunda bu kanıya varılmıştır.
Gram altınla neredeyse aynı potaya girmek üzere olduğunu gösterir. Alım fırsatı kolluyorum. Şöyle birazcık düşer gibi olursa stoklayacağım.
32 rula yazıyor. 2 liraya kaliteli bir rulo almak bu kadar zoruna gidiyorsa muz yaprağına sil. Ben öyle yapıyorum. change.org dan oy vererek siz de muz y..
görsel
Yakında olacak olan.
Gün içinde cnntürk, ntv, habertürk gibi kanallarda kelli felli adamların cehape döneminde tuvalet kağıdı yoktu açıklamalarına maruz kalacağımızı gösteren hadise.

(bkz: mübah)
Kağıt fiyatları uçmuş. Seka yı kapattıkları zaman şöyle diyorlardı; "ama çinde daha ucuz". Ucuzculuk bu milletin başını yiyecek. Süpermarketler ilk açıldığında da öyle diyorduk, ama marketler daha ucuz. Al işte ucuz etin yahnisini.
insanı üzen durumdur.

(bkz: vay amk)
ortalama bi kitap fiyatı yıllardır 30 lira. demekki bişeye tepki göstermek için zorunlu ihtiyaç kategorisine mi girmesi gerekiyor anlamadim.
(bkz: Koyduk mu)
" popo ile oturup konuşmanı zamanı geldi " dedirtir.