bugün

çevreye pis koku yaymamak için herkesin yapması gereken bir durumdur.
(bkz: yok daha neler)
(bkz: harbiden ota boka başlık açmak)
(bkz: çişimi yapmayı öğreniyorum sözlük).
dogru bir davranıştır. yıkama işlemi suyun uygun açıda akması ile el değmeden yapılmalı sonra tuvalet kağıdı temiz olana dek silinmelidir. Bu alışkanlık mutlaka kazanılmalıdır. Çünkü koli basili elden sabunlamakla dahi çıkmaz. Böylece, "biz elle yıkanırız" diyerek, popomuzdan daha kirli ellerle gezmekte hatta o ellerle yemek hazırlayıp başkalarını ve kendimizi enfekte etmekteyizdir.Bu eğitimin herkese verilmesi zamanı çoktan gelmiş de geçmiştir. unutmayalım ki ülkemizde hepatit,tifo, dizanteri yaygındır.
(bkz: a4 tuvalet kağıdı)
dünya'nın en ilginç olayıdır. isviçreli bilim adamları ve nevada üniversitesi tarafından incelenen konudur.
(bkz: çok ilginç)
diye tepki vermeme neden olan eylem. ben şahsen yemeklerde kullanıyorum, lezzet versin diye.
hayvanlıktır. halbuki 180 derece ters dönülüp makat bölgesi bir güzel yalanmalıdır. normal olan budur.

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
doğru bir önermedir. insan oğlu tarihte herşeyi denemiştir; elini kullanmıştır, ama kokusu günlerce kaldığından dolayı vazgeçmiştir. yiyeceklere silmiştir ama tadı kötü olmuştur. taşa silmiştir popo tahriş olmuştur. yaprağa silmiştir, yaprak zehirli çıkmıştır ve bir gün bugünkü kullandığımız hale gelmiştir olay.