1. 1.
  tuvalette işlem tamamlandıktan sonra gerekli temizlik için kullanılan kağıttan temizlik aracıdır.*
  (bkz: taharet)
  3 ... yahudi yerlesimci
 2. 2.
  Gerekliliği çok fazla. Ortamda bulunmadığı taktirde ciddi problemlerin çıkmasına sebep olan dünyanın en önemli 5 buluşundan biri. Aksi taktirde götümü nereye silecem diye çırpınan insanın yaratıcılık iç güdüsü ile bulduğu aletler ortamı rezil eder.
  5 ... trda
 3. 3.
  su karşısında genelde eriyip gittikleri halde, bazı tuvaletlerde kullanıldıktan bir kovaya atılmasının istenmesi karşısında ulan birisi bunları biriktiriyor mu yoksa diye düşündüren ve bu şekilde insanı düşünmeye sevkeden felsefi araç.
  10 -3 ... zall
 4. 4.
  bittigi farkedildiginde önce derin bi üzüntü sonrada içinden çıkılmaz soruları akla getiren temizlik aracı
  5 ... freeplayer
 5. 5.
  çok kaka bir kağıttır.
  3 -5 ... karga
 6. 6.
  cilalı taş devrinde taştan yapılan ve tabletleri günümüze kadar kullanılan yıkandıktan sonra geri dönüşümü olan ve çinlilerin kağıdı bulmasıyla daha yumuşak bir özellik kazanan ,kullandıktan sonra rahatlık hissi veren olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi dedirten tuvalet temizlenme aracı.
  not:sakın kolonyalı olanları kullanmayın yakıyo..
  4 -1 ... sex pistols
 7. 7.
  peçete bittiğinde onun yerine kullanılan bir türlü temizlik aleti.işin komik kısmı ise tuvalet kağıdı bittiğinde onun yerinede peçete kullanılmasıdır.
  (bkz: peçete vs tuvalet kağıdı)
  1 ... berbay
 8. 8.
  bazi durumlarda burun silmek icin kullanilmasi ve burnu yara yapmasi muhtemeldir, dikkatli olunmalidir.
  ... koko
 9. 9.
  tuvalette ikamet eden ve sırf bu yüzden dahi olsa takdiri hakeden kağıttır. küstürülmemelidir. aksi durumda istifa etmesi ve yerini zımparaya bırakması korkulası durumdur.
  2 -2 ... kahroldüşmanalsanabomba
 10. 10.
  bulunmadığında evin içinde pantolon aşağıda koşuşturulması muhtemeldir. peçete de bulunamayınca mutfaktan ümitsizce çıkılıp tuvalete geri dönülür. önce masum ruloyla bakışılır, olaylar gelişir..
  6 ... norma