1. 1.
  islamcı tayyip erdoğan'ın türk milletine armağanı, mhp'ye yapılan "herkes kendi yoluna" çağrısıyla kesinleşmiştir. dün bu islamcı bopçular için atatürk resimlerini parçalayan ülkücü teröristler memnun musunuz şimdi? sorumsuzca devleti bunlara teslim ettiniz.

  https://odatv.com/erdogan...i-anlatti-23101831_m.html
  1 ... o halde umabilir miyim
 2. 2.
  tuvalet kağıdıdır o. zira koca tuvalet kaldırılıp atılmaz.
  -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  güldürmüştür.

  ülkülerin artık hiçbir ağırlığı kalmamıştır. kendi çıkarları uğruna davasını satanları tarih unutmayacaktır.
  2 ... flat head
 4. 4.
  sözde türkçü özde keş ve islamcı ülkücülerin kendilerine yakışanı giymeleridir. bunlar seksen öncesinde kullanılıp amele sümüğü gibi yapıştırılmışlardı duvara. akıllanmıyorlar.
  2 -1 ... o halde umabilir miyim
 5. 5.
  hakettiğini bulmuştur.
  2 ... strawberry blonde
 6. 6.
  bir adım ötesindeki koca çukuru göremeyen ve çukura düşenlerin olayı kadar doğal bir olayıdır. çok şey etmemek lazım. sen daha 3-5 ay öncesinde "bu hırsızdan hesap sormazsam namussuzum" dediğin adamla işbirliği yaparsan sonu nasıl bitecek zannediyordun ki. birbirlerine söyledikleri şeyleri sopalı bıçaklı kavgalarda millet birbirine söylemiyor. hadi baştaki neyse bir yerlerinden yakalamışlar dersin ama toplam seçmen nüfusunun yüzde 12 si bu partiye oy veriyor. tamamı mı ayakta uyudu bunca zaman. bu adamlar milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyerek hdp ile işbirliği yapmış adamlar..
  4 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  muhafazakar ların arasını bozamassınız .

  yani size yine oy çıkmaz .
  ... tiamat