1. .
  küfür ettiği futbolcu oyunu katlediyosa , küfür yemeyi hakediyorsa , alkışlanacak kızdır .
  ... firtina
 2. .
  takımları karıştırmış kızdır.
  ... arabaciarabayatasget
 3. .
  eğer sebepsiz yere küfür ediyorsa dövülesi kızdır. ama küfrün mazereti var mıdır? yoktur. küfür her türlü kötülüğün anasıdır. cennet anaların ayakları altında olduğu için ve bu küfürcü kızlar da ilerde ana olacakları için küfür etmemeleri gerekmektedir.
  ... arabaciarabayatasget
 4. .
  Aynı eylemi gerçekleştiren erkekten pek de farkı yoktur.
  ... mavi
 5. .
  hic bir $ekilde desteklenmemesi gereken kız modeli..
  toplumun her hangi bir kesiminde olsun(bu kızda olabilir yada erkek) kufurun desteklenmesi basiretsizliktir..kaldı ki "tuttugu takıma kufur eden ki$i" gunumuzde normal olarak kar$ılanmakta hatta edilen kufurler kufurden dahi sayılmamaktadır..futbol gibi gerginligin hat safhada bulundugu bir ortamda bulunan kızların kendilerini futbolun büyüsüne kaptırarak kendilerinde özgürce küfür edebilme hakkını bulması kesinlikle bir yanlı$tır..
  herhangi bir kız tarafından gerçekle$tirilen bu eylem futbol macının gerektirdigi bir durum yada herhangi bir macta yapılası gereken zorunlu bir ko$ul,olmazsa olmaz degildir..yere goge kadar haklıda degildir..kufurun hicbir haklı tarafı olamaz..
  ustelik bu kız olsun yada erkek olsun sahada 90 dakika top ko$turan,sırıksıklam terleyen insana kar$ı oturdugun yerden kufur etme hakkını kim veriyor..kufurun toplumda bir zehir gibi yayıldıgı gunumuzde stadlar adeta bir kufur yuvası ve "dur gidiym 2 kufur eder,rahatlarım" gozuyle degerlendiriliyor..

  peki basit bir soru..spor da ahlak nerde..
  tuttugu takıma kufur eden kıza helal olsunsa eger,sporda ahlak var diyebilirmiyiz..aslında dogru ya biz stadlara silah sokan,stadlarda adam olduren insanların aramızda barındıran bir milletiz ya..kufur de neymi$..kızlar mı etmi$,tahrik unsuru olarak degerlendirenler dahi var aramızda..
  oyleyse diyecek tek$ey var..

  haydi kızlar stadlara kufur etmeye.,!!
  ... mrtince
 6. .
  22 yıLLık Lig tarihimde böyLe bir oLayLa karşıLaşmadım...ama "saLak , aptaL , gerizekaLı , yüzünü yoLarım senin , eşek" gibi söz ve sözcükLeri küfürden sayıyorsak orasını biLmem *
  1 ... tucimania
 7. .
  tuttugu takimin niteligine bagli olan bu atraksiyonda, nispeten bazilari takim tutarken kufurden haz alir diye duyuyor, teorik filmlerde ara sira bu hikayeyi goruyoruz, yok ise nerden haberim olacak.

  (bkz: parcala beni behcet)
  ... ran
 8. .
  (bkz: kafası kıyak kız)
  ... morfin
 9. .
  helal olsun sana denilesi kız modelidir.
  (bkz: küfür eden kızlara bayılmak)
  3 ... janjan
 10. .
  yerden göğe kadar haklı kız modelidir
  1 ... 2_sleepy