1. .
  futbol seven delikanlı kız modelidir.futbol maçı seyrederken yapılması zorunlu olan eylemleri yerine getiriyordur.
  2 ... akrep
 2. .
  fenerbahçe'liyse küfürbaz olan kızdır.

  (bkz: kötüleneceğini bile bile entry girmek)
  5 -1 ... arjen robben
 3. .
  elinde olmadan yapan kız modelidir. zira seyrederken eniştesi, babası ve abisi varken onların içinde onlar suskun durduğu halde bu kız * küfüre başlamışsa her yaptığından sonra sus pus oluyordur. fakat yine kendini tutamıyordur. en iyisi toplu halde değil de tek başına seyretmesidir.
  ... kacak kelebek
 4. .
  yerden göğe kadar haklı kız modelidir
  1 ... 2_sleepy
 5. .
  helal olsun sana denilesi kız modelidir.
  (bkz: küfür eden kızlara bayılmak)
  3 ... janjan
 6. .
  (bkz: kafası kıyak kız)
  ... morfin
 7. .
  tuttugu takimin niteligine bagli olan bu atraksiyonda, nispeten bazilari takim tutarken kufurden haz alir diye duyuyor, teorik filmlerde ara sira bu hikayeyi goruyoruz, yok ise nerden haberim olacak.

  (bkz: parcala beni behcet)
  ... ran
 8. .
  22 yıLLık Lig tarihimde böyLe bir oLayLa karşıLaşmadım...ama "saLak , aptaL , gerizekaLı , yüzünü yoLarım senin , eşek" gibi söz ve sözcükLeri küfürden sayıyorsak orasını biLmem *
  1 ... tucimania
 9. .
  hic bir $ekilde desteklenmemesi gereken kız modeli..
  toplumun her hangi bir kesiminde olsun(bu kızda olabilir yada erkek) kufurun desteklenmesi basiretsizliktir..kaldı ki "tuttugu takıma kufur eden ki$i" gunumuzde normal olarak kar$ılanmakta hatta edilen kufurler kufurden dahi sayılmamaktadır..futbol gibi gerginligin hat safhada bulundugu bir ortamda bulunan kızların kendilerini futbolun büyüsüne kaptırarak kendilerinde özgürce küfür edebilme hakkını bulması kesinlikle bir yanlı$tır..
  herhangi bir kız tarafından gerçekle$tirilen bu eylem futbol macının gerektirdigi bir durum yada herhangi bir macta yapılası gereken zorunlu bir ko$ul,olmazsa olmaz degildir..yere goge kadar haklıda degildir..kufurun hicbir haklı tarafı olamaz..
  ustelik bu kız olsun yada erkek olsun sahada 90 dakika top ko$turan,sırıksıklam terleyen insana kar$ı oturdugun yerden kufur etme hakkını kim veriyor..kufurun toplumda bir zehir gibi yayıldıgı gunumuzde stadlar adeta bir kufur yuvası ve "dur gidiym 2 kufur eder,rahatlarım" gozuyle degerlendiriliyor..

  peki basit bir soru..spor da ahlak nerde..
  tuttugu takıma kufur eden kıza helal olsunsa eger,sporda ahlak var diyebilirmiyiz..aslında dogru ya biz stadlara silah sokan,stadlarda adam olduren insanların aramızda barındıran bir milletiz ya..kufur de neymi$..kızlar mı etmi$,tahrik unsuru olarak degerlendirenler dahi var aramızda..
  oyleyse diyecek tek$ey var..

  haydi kızlar stadlara kufur etmeye.,!!
  ... mrtince
 10. .
  Aynı eylemi gerçekleştiren erkekten pek de farkı yoktur.
  ... mavi