bugün

Kanada'da yaşıyormuş ama hiçbir yeri türkiye'ye değişmezmiş:
görsel
çok iyi ve yardımsever yazar. buradan da kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
Gayet temiz olan, ağzına sadece arada bir kÖtÜ laflar alan -o da olsun artık, insanlık hali- sahipsiz bir yazar. Ayrıca sÖzlÜğe 2-3 gÜne bir bilgi toplama amaçlı giren bir yazar.

Not: aslı olmayan negatif eleŞtirilere karŞı zorunlu olarak girilen bir entrydir.
pis, agzibozuk, ne idugu belirsiz sahipsiz yazar. yonetim boylelerini sokmayin iceri.
(bkz: #21732576) kendisine nickaltından cevap vermek istediğim yazar.

bacım bizim savaşımız kimsenin tanrısı ile değil tanrının verdiği beyini kullanamayan örümcek kafalar ile.
bir mesajıyla mesaj kutumu şenlendirmiş, beni ziyadesiyle mutlu etmiş, iyi ki var yazarı. ayrıca (#21694024) entry siyle güldürmüştür.
Sınava girmiş bir öğrenciyi hatırlatan yazardır.
canım benim yazarıdır.

canım benim ya bitanem ya çok şekerdir kendisi.
tıpçı olsa gerek. (bkz: tus) (bkz: algıda seçicilik)
o bir dost. iyi bir sırdaş. bazen de dertli. artniyetin 'a'sı dahi yok kendisinde. vicdan sahibi. düşünceli ve aynı zamanda olgun. aslında o kadar da saymaya lüzum yok. kısacası "dost nasıl biri olmalı?" diye sorduklarında "onun gibi" denebilecek bir insan.
10. nesil hoş sohbet bir yazar. (#20544182) nolu entrysinde ve genel olarak girdiği entrylerdeki tespitleriyle helal olsun dediğim, sözlükte güzel ilerleyen yazar. Koşuştursun efendim sözlükte.
nesildaşım. samimi biri. ama şu sıralar biraz sıkıntıda gibi. çözülür umarım.
bana baya yardımcı olmuş ender yazarlardandır; belli ki adam gibi adam ve kendisine bir kez daha burdan teşekkür etmek isterim..
meşhur öğrenci repliği olan

--spoiler--
kitap bana bakıyor ben kitaba
--spoiler--

cümlesini hatırlatmıştır. hoşgelmiş.
özel mesajlarında küfür ederek meram anlatmaya çalışan, şizofrence sanrılarını gerçek sayıp kabul etmeyene küfür eden yeni bir ergen.
Arada bir denk geldiğim entry' lerine bakılırsa, babasıyla çok ciddi sorunları olan yazardır.
regl sancısı çeken yazar.
regl sancısı çekmektedir, lütfen tüm yazarlar duacı olsun, allah yardım etsin.
10. nesillerden gördüğüm ilk yazar olma özelliğini taşıyandır. hoşgelmiştir. nickinin hakkını vermemesini, tuşları bol bol kullanıp güzel entryler girmesini diliyorum.
klavyesini seven ve arasına kırıntı kaçmasından acayip rahatsız olduğunu düşündüğüm yeni nesil yazar. güzel isim. hoş hoş gelmiş, hoş gelmişiz.
bizim gibi sabahı eden yazarlardan. sabahlasın efendim. hoş gelmiş. *
yeni nesil yazar. koştursun buralarda, hoş gelmiş.
ne yazağını düşünen yazarın içinden geçenleri anlatan söz. ayrıca onuncu nesil yazar, sözlüğün kalitesini yükseltir inşallah.
ho$ gelmi$ 10. nesil yazar. in$allah çıtırdır.

ek: yardımı için te$ekkürler.
güncel Önemli Başlıklar