1. 21.
  Paragöz kurum. Artık yıkılması gereken bir tahtı var. Zaten de sallanıyor. Öğrencileri sömüren, sömürgeci devletlerden bir farkı olmayan, bir kurum.

  itici insanlar yönetiyor çevresinde dallanıyor.

  Her şeyde bir ekstra 50 100 TL para nasıl alırız gibi hissiyat uyandırıyor.

  Uzak durulması gereken kurum. Pişmanım.
  insan diyor bu kadar giden var kafam rahat olsun ben de gideyim. Ama eğer düşünen bir birey iseniz orada sizin aklınıza daha meşgul ediyorlar, sinirinizi bozuyorlar.
  ... gomlek5lira
 2. 22.
  Sözünde durmayan paragöz bir dershanedir. Kayıt olurken herhangi bir dershaneden indirim çıktığı takdirde benden herhangi bir sözleşme fesih bedeli yani cayma bedeli almayacaklarını söylemişlerdi. başka dershaneden indirim çıkınca sözleşmemin feshini istedim ancak cayma bedelini istediler. bana cayma bedeli almayacaklarına dair söz verdiklerine şahitlerim olmasına rağmen yüzümüze baka baka yalan söyleyip biz öyle bir şey demedik dediler. uzak durun bu dershaneden. demolara en iyi hocaları getir reklamını yap sonra derslere aynı hocalar gelmesin diye de bir sorunları var. hatta izmir, ankara, istanbul hariç hep vasat hocaları getiriyorlarmış. öyle bir kaç arkadaşınız gidiyor diye gitmeyin, kayıt olana kadar her şeyi söylerler. bir ton dil dökerler, biz şöyle kurumsalız böyle iyiyiz aman kanmayın.
  1 ... hibokrat