bugün

Diğer kızlar bar bar gezip, hoppidi hoppidi oynarken bu azimli, işçi, emekçi, cefakar, çilekeş, bir o kadar da hamarat kızımız evinde dilberay şarkıları eşliğinde turşu kurar.

Bu nedenle söylüyorum ki; bu yetenek abidesi kızları üzen yaratıklar "ay ben yumurta bile kıramam kiiieee" diyen kızlarla evlenirler ins.

görsel
belki de marketten aldığı turşuları ben yaptım dediği için evde kalmıştır da ondan üzülüyordur.
turşu kurmak o kadar da kolay değildir. tuzunu , sirkesini vs.güzel ayarlama da bak ne oluyor gör.
sirkeleri de hüzünlendirir.
Karşısında beni bulur. Öyle birini uzersen eğer git camdan atla hemen. Sirke limon kavgasına girmeden ne yaparsa yiyin gıkınızı çıkarmayın kesinlikle. Turşu bu başka bir şeye benzemez. Onu geçtim 21. Yy da imkansıza yakındır bulmak onları.
4. kavanozdaki lahanalar güzelmş. de hadi siktir.
Üzdükleri yerden üzülsünler. inşallah beni üzenlerin turşu bidonları hava kaçırıyordur da aylar sonra bidonu açtıklarında leş gibi kokuyla karşılaşırlar. Amen.

görsel
Cokta zor degildir, yapamayanlar dusunmeli.
Yanlıştır...
Mantılar yapan, börekler açan kızların üzüldüğü bu dünyada seni harcarlar essy.
hani nerede o kızlar amk. kızlarında bu yalanı çok var he. erkeklerin nasıl penis boyu yalanı varsa kızlarında iyi yemek yapıyorum yalanı var.
Ev makarnası yapan çocuğu üzdüler. Çokta şey yapmayın.
Beli açıkta gezen taytlı kızlar için evde turşu yapan kızları üzdünüz beyler.
Ablacim aliyosun kapak ve kavanoz sonra diziyosun sebzeleri sirke tuz sarimsak biraz kereviz atiyosun bulasik makinesine 4-5 saat icinde hazir tursu. Beni uzmek ne kelime, neler neler yaptilar üüüğüüf..
sirke ile yapıyorsa limon ile yapmıyor diye limon ile yapıyorsa sirke ile yapmıyor diye üzmektedirler.

https://www.youtube.com/watch?v=SHKwzicmghY
zinhar günahtır.
Yazıklar olsun. Boyu devrilsindir.
yavşak oğlu yavşaklıktır. Ayrıca süzmek varken neden üzersiniz be canına okuduklarım.
Karnibahardan hic turşu yapmadım. Nasıl oluyor bilmiyorum. Karışık turşu daha güzel oluyor. Ben yapıyorum her sene bu zamanlar. Çok da zor değil. Tursu yu bırak su böreği yapan kızı bile üzüyorlar. Tursu ne ki.
Kötüsünüz.
(img:#1919316)