bugün

kesinlikle dikkat çeken erkektir. çilleri olmazsa olmaz.

ve sayıları çok azdır, orijinal olanlarının.
lakabı hep ginger olan erkektir.
aynı zamanda kıvırcık ve irlandalıdır. bahçıvan şeysinden giyer, kısa şortu vardır.
saçı üç numaradır ve kesinlikle tavırlarıyla çok iticidir. beni bu müthiş genellemeye ittiği için sevgili havuça teşekkürlerimi bir borç bilirim.
kırmızı, hardal sarısı ve kahverengi renklerinin çok yakıştığı erkektir. gözleri de siyahsa refleks olarak kafanı çevir çevir bak olur.
kızların genelde itici buldukları erkeklerdir.
Yeterince sevimlidirler.
korkutucu erkektir. ben acayip tırsıyorum bu heriflerden. potansiyel sapık ya da potansiyel katil gibi bir imajları var bende. tedirgin oluyorum. mesela bu tiplere adres sormam. bana adres sorsalar bilmiyorum derim, bilsem bile. başımdan savarım. uzakta gördüğüm an o kişinin yakınından geçmem. korku filmlerinde bu tipler hep katil ya da sapık çıkıyordu. pis bir şekilde hafızamda yer ettiniz sayın turuncu saçlı adamlar.
kızıl saçlı bir erkek olaraktan tanımların hiçbirine katılmıyorum. *

saçı, sakalı uzun ve kızıldır, kaşları siyahtır, çilleri vardır. * * * *

ayrıca (bkz: turuncu değil kızıl)
hiç şansı olmayan erkektir. gitsin boyatsın allah aşkına.
(bkz: james holmes)
muhtemelen çillidir de.
çocukken iyidir, iyi sevilir naber lan sarı(turuncu demezdik pek) diye ama büyüyünce bir şeyler yapması gerekir. yani o turuncu saçlar büyüyünce de kalırsa 10 yaşındaki görüntüsünden kurtulamaz bu erkek. hele bir de dede olacağını düşünün.
Bazıları çok sevimli olan erkeklerdir.
(bkz: John arne riise)
(bkz: glen hansard)
şu amerikadaki katildir turuncu saçlı erkek, kendini jokere benzetip 12 kişi öldüren.
(bkz: yürüyen portakal)
Eger turuncusu açık kahverengiye yakınsa çok tatlı oluyorlar gerçekten.
Hiç de iğrenç falan değil öyle.
Ya sizin bildiğiniz çocuklar çok tipsiz, ya da benimki çok çok tatlı. Bilmiyorum.
kendini joker sanan seri katil.
arkadaş kategorisine koyduğum erkektir.
ya çok yakışıklı oluyorlar ya da çok tipsiz ortasını görmedim ama sevilir...
kafa dengi olur.
kafa dengi olduğum doğrudur.
Genelde dikkat çeken,ilgi gören erkektir.
tabii bir esmer erkeğin asaleti nerde....