bugün

türksatta fazlasıyla bulunan kanallardır.kanalı açarsınız popüler olmuş dandik müzikler çalar alt yazı şeklinde reelde kız bulamamış abazan kardeşlerimizin attığı mesajlar geçer daha fazla kontörü olanlar üst tarafta bize görsel şölen sunarlar eğer ekranda yer kalmışsa yandada oyun melodi gibi yine gereksiz kontör tuzağı reklamlar geçer.
(bkz: düğün tv)
(bkz: supersport)
(bkz: ulusal kanal)
(bkz: kanal 7) (stv, tv 5 falan varken başka tayyipçi kanala ne gerek var?)
(bkz: yaban tv)
(bkz: turksat promo)
Düğün tv dir efenim..En gereksizlerin başını bu kanal çeker.
Hadi kanal gerçekten gereksiz ya oraya sünnetini nişanını düğününü veren çapsızları ne yapmalı..
Olümm milete ne senin düğününden yada kesilen çükünden.

--spoiler--
Damadın askerdeki halasından bir çeyrek altın..
--spoiler--

Başlık sahibinin bahsettiği gibi altta geçen mesajlar yarıp geçmektedir..

--spoiler--
1,80 boyunda hede hüde kiloda bilmem ne özelliklere sahibim, şu ebatta şöyle böyle bir kız arıyorum..(Pezevenk sanki fabrikaya ürün siparişi veriyor)
Mesaj şöyle bitiyor; cevapsız çağrılar dikkate alınmayacaktır.
--spoiler--
(bkz: samanyolu tv)
(bkz: kanal 7)
(bkz: kanaltürk)
(bkz: kral tv)
(bkz: flash tv)
(bkz: ebenin amı ali sami)

bazı sözlük yazarlarınca biri türkiye'nin tartışmasız en çok izlenen dizisi krolar vadisi'ni (eski bölümlerini de olsa) yayınlayan diğeri yine çok izlenen tek türkiye'yi yayınlayan samanyolu tv'nin eklendiği kanallar listesi. bunlar ya yaşadığı ülkeden bihaber ya da ideolojileri gözlerini kör etmiş. iki diziyi de izlemiyorum ama göz var izan var dimi lan?
tnt ve cnbc-e hariç hepsidir.
ekleme: e2 ve ntv de fena değildir.
çok fazladır sayıları. uzun bir liste yapmak lazım. efenim bu kanallarda alt yazıyla kendilerine sex partneri arayan abazanların gönderdiği mesajlar yayınlanır. " merhaba adım osman. 33 yaşındayım, ankaralıyım. ateşli dul bayanlardan mesaj bekliyorum. tel. no: 0123345435. ankara ve civarı olsun, özel çağrılar dikkate alınmaz" gibi mesajlar yayınlanır. evet efendim oturdum okudum 10 dakika kadar. evli çiftler arayan mı dersiniz, eşcinseller mi.

ulan güya türk toplumu pek fazla yeniliklere açık değilmiş, muhafazakarmış. bu ne lan? bunun için özel web siteleri var git orada ara ne arıyosan. devletin kendi kanallarının ve özel ulusal kanalların olduğu devletin uydusunda bu kanalların ne işi var anlamak mümkün değil. sayıları da o kadar çok ki. çocuklar zap yaparken bile denk gelebilir. ne günlere kaldık, vay halimize!