1. .
  türklerin orta asya dan önce kore de yaşamış olmalarıdır. konuyla ilgili derin bir araştırma aşağıdaki linkte mevcuttur. lakin kiril alfabesiyle kazakistan türkçesinde yazılmıştır.
  http://www.massagan.com/f...=viewtopic&topicid=21

  buradan da çıkarılabilecek önemli bir sonuç koreliler japonlar ve türkler akrabadır. bu gerçek gen araştırmaları ile de desteklenmiştir.
  ... pilotmont
 2. .
  japon samuraylarının davranış stillerinden zaten pislenilmiştir yıllar yılı hatta "türk lan bunlar" dendiği bile olunmuştur. şuan garip geldi bana, sana da öyledir eminim.
  2 ... iktidarsiz jigolo
 3. .
  şaşırtmayan olaydır. kızılderililer türk, finliler türk; almanlar hristiyan olup asimile olunca türklerden ayrılmış hede hödö...

  türkten başka biri yok mu dünyada? hangi anayurttan, hangi yüzyıldan bahsediyoruz? türkler zaten hiçbir zaman bir yere yerleşmedi ki? nedir yani?
  1 -2 ... der meister
 4. .
  (bkz: belge)
  (bkz: gen araştırmaları)
  (bkz: türkçe ve japonçadaki benzerlikler)
  ... pilotmont
 5. .
  moğolların 13. yüzyılda kore yarımadasını da istila etmeleriyle koreceye sızan kelimelerin türkçe ve moğolcada ortak kullanılmasıyla oluşan aldatmaca.
  (aha bi aldatmaca daha)

  (bkz: korece/@edip sharabi)

  edit sharabi: anadolu'daki halkların orta asya türkleriyle genetik akrabalık yüzdesi, isveç'in yıllık enflasyonuyla yarıştığından şunu sorabiliriz: hangi türk?
  1 ... edip sharabi
 6. .
  doğru olmayan, öntürk araştırmacılarının her bulduğu belgeyi şahsen yorumlayarak bütün türk tarihini o belgeyi esas alacak şekilde yorumlamaları sonucu ortaya çıkan bir sonuç.

  türklerin anayurdu neresi sorusunun doğru cevabı henüz yoktur.
  ... nevai
 7. .
  +dede hani m.ö 2000 lerde amcamlar bize gelmişti. o zamandan bahsediyorum.
  -13.yuzyılda mı ?
  +tamam dede tamam.
  -1 ... pilotmont