1. .
  Almanya 'nın başkenti Berlin'de yayınlanan ''B.Z'' gazetesi, Berlin'de yaşayan Türkler 'in, Dünya Kupası finallerinden dolayı kendilerini daha önce hissetmedikleri kadar Alman olarak hissettiklerini yazdı.

  Türkler'in, Alman Milli Takımı'nın Dünya Kupası'nda başarılı olmasını istediği ifade edilen haberde, Türkler'in yoğun olarak yaşadığı Kreuzberg semtinde ve Berlin'in diğer bazı bölgelerinde Türkler'in arabalarına Alman bayrakları asmasının dikkat çektiği, Dünya Kupası'nın yabancılarla Almanları birleştirdiği belirtildi.

  Almanya içişleri Bakanı Wolfgang Schaeuble, çeşitli kültülerden gelen vatandaşların Alman Milli Takımı'nı desteklemesine sevindiğini söyledi.

  Hertha BSC Berlin takımında oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk, Türkler'in uzun zamandır Almanya'da yaşadığına, çoğunun da Almanya'da doğduğuna işaret ederek, ''Tabii ki Türkler Almanya'yı destekliyorlar. Ben de Almanya'dan yanayım'' dedi.

  Birlik 90/Yeşiller Partisi Federal Meclis Milletvekili Hans-Christian Ströbele de, yabancıların Almanya'yı benimsediklerini belirtti...

  evet sizlerin porno filmeriyle büyüyor bu gençlik...

  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=25912
  ... martyns
 2. .
  Haberin basligi "Berlinli Türkler, futbol bayraminda kendilerini hic olmadiklari kadar alman hissediyorlar"

  Isteyen ve almanca bilen buradan buyursun :
  http://bz.berlin1.de/aktuell/news/060613/wm.html
  ... aftermath
 3. .
  (bkz: almanlar şimdi daha türk)
  ... salca