1. 1.
  türkiyeye gelen turistin fakir olmasıyla,türk gençliğinin fuckerlığı arasındaki güzel sentezi yaratan başlık.
  3 -1 ... morgece
 2. 2.
  ortalamalara bakınca son derece doğru bir görüştür. türkiye'ye gelen turistin ortalama harcaması 728'dir dolardır. Dünya ortalaması da kişi başına 754 dolardır. bu oran avrupa ülkelerinde daha da artmaktadır, örneğin ispanya'da 770 avro'dur.

  türkiye'ye gelen rus turistlerin alt sınıf alman ve ingiliz turistlerin ise orta sınıf olduğu bilinmektedir.
  türkiye'nin cazibesi ucuz tur fiyatlarından kaynaklanmaktadır.
  1 ... ayvirsin
 3. 3.
  siz adamı ayakta soymaya çalışıyorsunuz ,adamda bundan korunmak için bu imaja bürünüyor.

  +ayakkabı boyanır madam,shoes shoes
  - ben fakir...
  +zaten zengin olsan burda işin ne
  2 ... darksideofthepink
 4. 4.
  turkiye ye gelen turistlerin kalitesiz giyim tarzi ile tescillenen fakirliktir.
  1 -1 ... sokaklambasi
 5. 5.
  (bkz: kirli çıkı)
  ... rweasley
 6. 6.
  bacasız sanayi diye adlandırdığımız turizm ülke ekonomisi için son derece önem arzetmektedir. turizm bölgelerinde hayatlarını devam ettiren bir çok insanımızın geçim kaynağı olan turistler, bölgemize ne kadar çok gelirse bölge insanı daha iyi yaşam şartlarına sahip olmaktadır.

  evet gerçekten de ülkemize gelen turistler fakir. bu durumu da türkiye de turizm'in diğer ükle turizmlerine nazaran daha uçuz olması. örneğin; ülkemizde tam pansiyon bir tatil, rekabetinde etkisiyle, gittikçe düşmekte ve turist kalitesinide etkilemektedir. biz uçuzlattıkça turist kalitesi düşeceği için giyim tarzı da kötüleşeçektir. şöyle ki;
  türkiye de bir memur düşünün aldığı üçretle birlikte ve avrupa da aynı görevi yapan kişiyi ve aldığı üçreti düşünün. ikisi de memur ve ikisi de aynı işi yapıyor. biz bu imkanla tatil yapamazken onlar ülkemize gelip çokta iyi tatil yapabilmektedir. çünkü uçuz. görüyorum halk pazarı kurulduğu günlerde turist çokluğundan pazarda yüremek oldukça zorlaşıyor. kısıtlı imkanlarda dolayı alış verişini, giyimini daha uçuz düşüncesiyle, ki öyle, halk pazarından yapıyorlar.

  şimdi hâl böyle olunca hizmette sınırlı oluyor tabi ki. kalite eşittir hizmet.
  1 ... sokaklambasi
 7. 7.
  o kadar cok somurulurler ki bunun farkinda varmalari imkansiz, kapitalist ulke cocuklaridir.
  ... fersan
 8. 8.
  tamamen ülkemizde eksik, çarpık olan turizm politikasıyla alakalı bir durumdur. akdenizin en güzel kıyı şeritleriyle, egesiyle, kapadokyasıyla, istanbulu, karadenizi ve bu doğa güzellikleriyle içiçe geçmiş tarih ile dünya harikası olan ülkemizin görmemiş, cahil, köylü turistlere peşkeş çekilmesi durumdur. kamulaştırmak lazım böyle otelleri ve askeri ücretle çalışan milyonlarımızı birer hafta buralara tatile göndermeli eminim ki ülke ekonomisine daha fazla katkısı olacaktır böyle bir girişimin.
  1 ... siyahbeyazkizil
 9. 9.
  özellikle tatil beldelerinde otellerin herşey dahil sistemini uygulamasıyla, fakir turistlerin yerli turistlere oranla hem yarı fiyatına gelip, hemde otelden hiç çıkmayıp ekmek elden su gölden geçinmesiyle doğrulanabilir.
  2 ... the time is now