1. ?.
  burada yapılan yakıştırmalar kimsenin şahsi husumetinden değildir. ülkeye bu kadar çok zarar veren insana bu kadar oy verilmesine tepkidir. 2 3 ay önce fındık fiyatları için yollara dökülenlerin bugün %55 ile akp yi seçmesinedir tepki. oğlu askere gidip belkide şehit olucak birisinin askerlere kelle demesine aldırmadan akp yi destekleyenleredir tepki. ananı da al git denen çiftçinin yerine kendisini koyamayan çiftçiye tepkidir. laiklik elden gidiyormuş halk isterse tabiki gidecek diyeni destekleyenlere tepkidir bu. ülkenin bütün değerlerini satan iktidara destek olup oy verenlere tepkidir bu.deniz baykal ı sevmiyorum deyip akp ye oy atnlara tepkidir bu.türban sorununu çözmek için gelip, elindeki tüm güce rağmen olumlu bir şey yapmayan iktidara hala oy veren türbanlılara tepkidir bu. din sömürüsü ile bu kadar oy toplayanlara tepkidir bu. 3 5 kilo erzak 3 5 torba kömüre oyunu satanlara tepkidir bu.

  sıfatları değişir aptal cahil o bu orası yakıştıran kişinin sinirine ve terbiyesine kalmıştır. medem o kadar demokratiksiniz buna da karışamazsınız. bu kadar basittir.
  ... seydikoylu
 2. ?.
  çok doğru bir harekettir.
  7 -31 ... avarotti hz
 3. ?.
  bunu yapan cahilin ta kendisidir.

  birazcık beyinleri çalışsaydı sağa sola çamur atmak yerine ellerini şakaklarına koyar ve uzun uzun düşünürlerdi ama nerdeee... cahil diyip kesitirip atmak kolay geliyor tabii..
  10 -9 ... kutt
 4. 1.
  ödenen imf borçlarının ve düşen enflasyonun altında kar edilen tüm fabrikaların ve milli hazinelerin satılmasının yattığını algılayamayan insana cahil denmez de ne denir ki?
  11 -11 ... peride3
 5. 1.
  bunu yapanlar o kadar akıllıyız diye geçinmelerine rağmen türk halkını anlamayı başaramıştır. o kadar zekilerdir ki türkiye yi kendi çevresinde 3-5 kişi gibi sanarlar. kim cahil acaba diye sorası geiyor insanın.
  2 ... kafkef
 6. 2.
  kabullenemezliğin basit tezahürüdür.
  4 -6 ... basroldeki figuran
 7. 3.
  ülkesini seven,gerçek bir türk'ün hiç çekinmeden yapabileceği bir eylem.. bu entry'ye kötü oy verenler de başlıkla uyuşuyor mu ne..
  7 -13 ... hamdullah lannister
 8. 4.
  kendinden olmayani dislamak milli birlik ve beraberlik ise dogru olan bir davranistir. yok, milli birligin temeli herkesi oldugu gibi kabul edip, dogruyu düzgün bir şekilde anlatarak karşısındakini ikna ise, yanlış bir davranıştır.
  ... barbarkamil
 9. 5.
  %53' lük kesimin babalara gelmesi nedeniyle zorundan yaptığı eylemdir.geçmiş olsun efendim.*
  7 -3 ... silte
 10. 6.
  kendini çok zeki sanan ama yinede ülkenin cahil olan %47 lik kısmını ince ve kıvrak zekasına ragmen kendisi gibi düşünmeye ikna edememiş ve daha bu kafayla giderse %50 ve %60 larıda görmesi muhtemel kişinin eylemi.
  1 -4 ... brewed and bottled