1. ?.
  fatih terim'i hazmedemeyen yazarlardır bunlar. türkiye'nin 10 kişilik savunmalara karşı oynadığını, iyi pozisyonlar bulduğunu, yenilen gollerin bireysel hata olduğunu görmezler bunlar. Galibiyeti hakem hatalarına bağlayacak kadar şaşırmışlardır. Yunanistan'a 4 tane attığımız günü yas ilan ettikleri düşünülen yazarlardır da ayrıca.
  2 -8 ... zirvanindaniskasi
 2. ?.
  (bkz: balon)

  böyle kötü futbolla bala g.te oyunla kazanacağımıza hiç kazanmayalım daha iyi.
  5 -3 ... balon
 3. ?.
  (bkz: içimizdeki irlandalılar)
  1 ... antilopyawrusu
 4. ?.
  (bkz: çocuksu başlıklar)
  2 -4 ... panikadam
 5. ?.
  malta maçından sonra eleştirinin dozunu kaçıran ve fatih terim' e düşman olan yazarlardır. başka bir açıklaması yok. bir de hala kötü oynadığımız iddia ediliyorsa, ben sustum bir şey demiyorum.
  1 ... legend of the stranger
 6. ?.
  (bkz: roy keane)
  (bkz: baba irlandalı)
  2 -1 ... balon
 7. ?.
  kötü futbol, hakem yardimlari, malta ve macaristana karsi bile zorlanan bir takim görmek istemezler, yillardir kurtulamadigimiz oyuncalarla kazanmaktansa kaybetmegi tercih eder bu terbiyesizler, öyle ki hagi, emre,okan, popescu,taffarelli gs ile basari kazandiktan sonra hiçbir basarisi olmayan teknik direktörü hiç sevmezler.
  4 -1 ... polimorf olmus sokak lambasi
 8. ?.
  kaybetsek bile norveç maçından önceki futbolu isteyen yazarlardır.

  yani olay kazanıp kaybetmek degil. hakikaten euro 2008 de bir şey yapamayacaksak gitmenin manası ne? ha norveç maçından önceki görüntü sadece puanlar açısıdnan degil futbol açısından da mükemmeldi o sebeplen şu anki futbolla kaybetsek bile kazansak bile sevinemiyorum. çünkü güvenemiyorum oyunculara. o güveni geri istiyorum sadece.

  "o" yazarlardan biri olarak hissiyatım bu yöndedir.
  2 -1 ... balon
 9. 1.
  isviçre skandalının baş sorumlusunun hala milli takımın başında olmasını hazmedemeyen yazardır. hangi konuda olursa olsun sorumluların istifa etmeleri ya da ettirilmeleri bir gelenek halini almalı artık ülkemizde. bakanlar, bürokratlar, antrenörler vs. kendilerini ve de temsil ettikleri kurumu ve ülkeyi küçük düşürüyorlarsa bunun sorumluluğunu üstlenip kendilerini cezalandırmaları gerekir. isviçre ile yapılan karşılaşmada takındığımız tavrın ve bu nedenle aldığımız cezanın baş sorumlusu fatih terim'dir. geçmişteki başarıları ya da antrenörlük kalitesi bu gerçeği örtmemelidir. balık hafızalı bir millet olmak yerine daha eleştirel ve duyarlı olmamız gerekir.
  2 ... strangerthanparadise
 10. 2.
  turkiyenin galibiyetine degil terim'in kalmasina uzulen yazardir. cunku kazanirken kaybetmek ve kaybederken kazanmak vardir.bu maci aldik diye terim kalacaksa ama gelecegimizi kaybedeceksek ne diye sevineyim. oynanan futbol bellidir.11'e 11'ken nasil daginik ve uretkensiz bir futbol oynuyorduk.bu kafayla 1 mac kazanilir 10 mac degil. turkiye'nin mantigi gunluk yasamak gelecegi dusunmemek. malta adacigi karsisinda dustugumuz durum belli, macaristan gibi yeni kurulmus tecrubesiz bir ekibe karsi nasil ikinip sikildigimizda belli hatta 10 kisi kalmasalar bu mac sonucu ya 0-0 yada 0-1 biterdi muhtemelen, adamlar italya gibi defans yaptilar. peki 2008'de bu terim ingiltere'ye fransa'ya almanya'ya karsi nasil oynar biraz gercekci olun. elimize verirler o zaman ki tepkiniz onemli simdiki degil.
  ... maveraunnehir