1. 1.
  ABD'de bulunan ve uluslararası alanda kategorik olarak televizyon yayınlarını inceleyen Leable Vision International (LVI) tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre Türkiye, internetten canlı erotik yayın yapılan ülkeler sıralamasında, ABD ve ingiltere'den sonra 36 kanalla dünya üçüncüsü...

  bu ne gösterir?
  - avrupa birliğine girersek , avrupa hobbit insan bizi gördüğü zaman hemen koşacak ve tüm avrupa birliği ülkerlerine haber verecek; ''kaptan abaza bir cisim yaklaşmakta''
  - erotizm'i nette arayan gençliğimizin bazı şeyleri yeterince yaşayamaması sonucu , kimilerinin icraate geçmesi ve tecavüz vakalarının artışa geçmesi..
  - (bkz: bu ne lan)
  4 -2 ... aby
 2. 2.
  - vay mahmut, kitap/dergi okuyosun? entel mi oldun? ehehe...
  + okumuyorum kamilcim, resimlerine bakıyorum...
  6 ... baybars
 3. 3.
  (bkz: Nevada araştırmaları)
  2 ... eurasia
 4. 4.
  yalandır kardeşim.
  saatlerce televizyon, internet başında bekliyorum iki haftadır yok yayın mayın.
  illa yabancı kanalları açtırıcaklar bize.
  açsanız halbuki yerli kanallar.
  bizden birileri olsun içinde.
  2 -1 ... sozlugesozlukdiyenyazar
 5. 5.
  tamamen yalan erotik yayında üçüncü olan ülke arabistandır.
  ... ffilibos
 6. 6.
  (bkz: laf bunlar laf)
  -1 ... kerameti kendinden menkul
 7. 7.
  azimliyiz bu potansiyelle 1 seneye kalmaz birinci oluruz. (bkz: yurdum abazanları) ev arkadaşıma bu dalda ülkemize yaptıgı yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum. kendisi eve internet bağlanmasının arkasından evde yalnız kaldıgı ilk yarım saatte google search te "erotik foto" kelimelerini aramiş ve bana yakalanmıştır. hem bilmiyo hem zorluyo. ama adam ülkesi için çalişiyo bu ülke için kurşun atanda kurşun yiyende porno indirende kahramandır.
  1 ... aksak tirtil
 8. 8.
  ne oluyor peki? şimdi bu elin gavuru demez mi "ya kardesim siz daha gecen gun ulke olarak kadınları en tatminsiz düzeyde olan ülke seçilmediniz mi ? ne bu rezalet boşa mermi mi sıkıyorsunuz * biz sizin cinsel hayatınızın paradoxlarını tum dunya olarak cekmek zorundamıyız ?" diye..
  1 ... heidi