1. .
  kelime olarak mı bir cenabetliği var yoksa kaderin makus cilvesi midir nedir koca memleketin kaderinin teslim edildiği bu soyada mensup kişiler ülkenin anasını hüngür hüngür ağlatmayı kendilerine daimi görev bilmişlerdir. en başta süleyman demirel, nam-ı diğer baba. lan ülkenin 40 senesini yedin arkadaş neredeyse bizi de gömecen hala ortalığı karıştırmakla iştigalsin. sana neden baba dediklerini şimdi daha iyi anlıyorum. sonra bunun yeğeni yahya murat demirel. şu an ödediğimiz verginin yüzde kaçı bu herifin batırdığı banka yüzünden allah bilir. yeni kuşak demirellerden volkan demirel. fenerbahçe dünya kupasını alamıyorsa bu adamın o yontulmamaış bacakları yüzündendir. mithat demirel, sanki düşmana mermi atar gibi oynadı son milli maçta adi.

  ama kötünün içindeki iyileri de ayırmak lazım. misal bir sevda demirel'in icra ettiği sanatı ve türk gençliğine armağanlarını şurada anlatmaya çalışsam parmak uçlarım nasır tutar. öyle işte arkadaş ne çektiysek bunlardan çekmişiz.
  2 -2 ... arjen robben
 2. .
  30 küsür yıl demirellerden çekti bu ülke; şimdi bir 20 yıl da tayyiplerden çekecek! tabi o zamana kadar dünya diye bir şey kalırsa!
  1 -2 ... kerameti kendinden menkul
 3. .
  (bkz: yurut ya kulum)
  1 -1 ... aria galactica
 4. .
  (bkz: fenerbahçe nin dünya kupasını alması) *
  ... tanimadinmiben
 5. .
  erdoğan'lardan çekeceklerinden azdır. yiyim sırası derler buna.
  1 ... bl