bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  erman toroğlu'nun kadınlar erkekler proğramında zeynep tunuslu'ya ben bekaretimi genelevde verdım sız nerde verdınız seklınde soru sorması uzerıne zeynep tunuslu'nun cevap vermıyerek bu olay amerıka ile turkiye arasında cok farklı demesıyle erman toroğlu'nun turkiye ile vermekle amerika ile vermek arasında ne fark var şeklinde ki sorusu.

  http://www.sonsaniye.net/...bet-videooo-haber9102.htm
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 2. .
  tek kelime ile;

  (bkz: terbiyesizlik)
  (bkz: patavatsızlık) *
  1 ... thedewil
 3. .
  Televizyonların gümbür gümbür gittiginin kanıtı olan diyalogumsu. ama nereye.
  ... darklove
 4. .
  dünyada bu kadar önemli, üzerine eğilmesi gereken hadise varken lüzumsuz, içi boş programlardan birinde sarfedilmiş salakça söz. çok merak ediyorduk biz de. zaten vermemiş(!) olsa biz alacaktık.
  ... leoking
 5. .
  çok fark var ama söylemem.

  (bkz: bir fark yok hacı, tek fark başlık soru, yazılanlar cevap.)
  ... cehennem tanrisi
 6. .
  cinselliği almak/vermek olarak görenlerin sorması muhtemel bir soru olmakla birlikte damgalanmış "muhafazakar türk toplumu" kalıbı sayesinde elbette a.b.d.'de çok daha serbesttir vermek(!). biz buna "entelce" de cinsel özgürlük de diyebiliriz.

  nedenini ilkokul çocuklarının anlayacağı dilde yazarsak eğer, olay kur'an'da zina'nın yasak olduğunun belirtilmesi ardından gene klasik bir söz olacak ama "türk toplumunun %99'unun müslüman olması"ndan kaynaklanmaktadır. bunu da herkes tahmin eder zaten.

  olayı ise bu entry'de dini yönden irdelemeye pek gerek yok. sadece şimdi yanlış olduğunu söyleyeceğim tek şey, ulu ortalık yerde bir kadının "şunla beraber oldum" dediği vakit "vay orospu" diye tepki almasına, yerin dibine sokulmasına rağmen bir erkeğin "şunla beraber oldum" dediğinde "aslansın, kaplansın" şeklinde yüceltilmesidir.

  tanrı, kadın ve erkek olarak değil kul olarak bakar tüm insanlığına...ancak nedense onları ayıran, ayrımcılık yapan da gene biz insanlar oluruz.
  1 ... gothic evil
 7. .
  (bkz: başımıza taş yagacak)
  ... bilinmiyor