1. .
  türkiye'nin avrupa birliği üyeliği hususunda brüksel semalarından ülkemize teşrif etmiş olan son hede. kolaymış o zaman bu işler be abi. yok 301 miş soykırım iddialarıymış, demokratik açılımlarmış. bu kadar karın ağrısıyla uğraşağımıza hristiyan ol hem kendini hem de ülkenin geleceğini kurtar. hayır vermeye alıştık ya o bakımdan..

  http://www.milliyet.com.t...07/09/13/son/sonsiy21.asp
  1 ... junojuno
 2. .
  (bkz: lütfederdi adi)
  1 -1 ... sıpa
 3. .
  (bkz: fransa müslüman olsaydı sarkozy sorun çıkarmazdı)*
  4 ... kutt
 4. .
  türkiye hindistan olsaydı hindilere vize sorulmazdı. serbest çağrışım.
  1 ... kerameti kendinden menkul
 5. .
  sarkozy olacak boynuzları arşa değmiş antilop müslüman olsaydı yine sorun olurdu dediğim hede... *
  2 ... faydamaksimizasyonu
 6. .
  (bkz: hepimiz bizans cocuguyuz)
  -1 ... chilavert
 7. .
  avrupa birliğine ihtiyacı olmayan bir türkiye'nin kendi elleri ile kendisini bataklığa sürüklemesi, avrupa birliği kapılarında sürünmesine ek olarak sarkozy gibi muhteremlerin kahrını çekmesi hadisesidir. türkiye'nin avrupa birliğine giremeyeceği çok açıktır. avrupa birliği, abd güdümünde olan ve türkiye'ye olmadık yaptırımlar uygulanması için taşeron olarak kullanılan bir kurumdur. * ne zaman avrupa birliği tamamen sıradan bir kurum haline gelir, bütün ülkeler avrupa birliği kapısından istedikleri zaman içeri girebilir, türkiye'de ancak o zaman avrupa birlikçisi olabilecektir. başka alternatifi yoktur efendim. bunun içinde hristiyan olmaya gerek yoktur, 2050 yılına kadar bekleyelim türkiye avrupa birliğine girecektir.
  ... che guevara
 8. .
  sürekli olarak batılı olmaktan şikayet eden, neredeyse batıya savaş açmış bir hükümet ve gene batının en önemli topluluğuna girme çabası. ilginçtir. türkiye'nin ab'ye ihtiyacı yoktur. sarkozy gibi insanlar karşısında ülkemizi küçük düşürmeye de gerek yoktur.
  2 ... littlewitch
 9. .
  bugune kadar yapilmis en durust aciklama, ab sureci hakkinda..
  1 ... octavian
 10. .
  pek sevimli muhterem hristiyan yunanistan'ın borçlarını dahi ödemeleri bunu doğrulayabilecek olandır. yunanistan burada har vurup harman savuran bir zengin züppesini, babası da; bu imkanı o'na tanıyan aavrupa birliği rolündedir.
  ... lightsaber