1. 1.
    Dolar rabia oldu diye gunlerdir ortalarda dolasanlara kapak olsun.

--spoiler--

gayrisafi yurtiçi hasılayı oluşturan faaliyetler incelendiğinde; 2017 yılında zincirlenmiş hacim endeksi olarak tarım sektörünün katma değeri %4,7 arttı, sanayi sektörü %9,2 arttı, inşaat sektörü %8,9 arttı.
    --spoiler--

https://www.sozcu.com.tr/...yumesi-aciklandi-2317451/
    -2 ... atechso
  2. 2.
    (bkz: 7 4 yetmedi mi)
    ... ibni maymun
  3. 3.
    Isvicre 2017de yil bazinda 3.2 buyumus.
    Keza finlandiya 1.6. Simdi bugun bir akpli cikar der ki biz onlardan daha cok buyuduk. Bende derim ki (bkz: yarrak afedersin)

Isvicre veya finlandiya gibi ulkelerin refah seviyelerinden oturu buyuyecek yeri kalmamistir. Bu sebepten oturudur ki buyuyemezler. Buyumeye degil refahi korumaya calisirlar. Bu veri zaten anasinin orekesine kadar yaniltici ama kandirilanlar da bi hoh demiyor artik.
    1 -1 ... ruut altmis alti
  4. 4.
    Büyüyor efendim durduramıyoruz.

Suni büyüme. Birçok sektörün hali ortada. Çoğu sektör durgun. Alım gücü azaldı. Her şeyin fiyatı ortada yahu.

Büyüme gelen zamlar ise doğru büyüdü ülkemiz.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  5. 5.
    ehonomi çoh eyi.

bunu zaten biliyoruz.

misal ben, yarın iyi bir zam alacağıma eminim. şirket tuvaletinden sürekli sıcak su akıyor. her gün iki çeşit çorba, üç çeşit ana yemek, pilav ya da makarna ve salata büfesi emrimde. akşam tatlı ya da meyve de veriliyor.

iyi de bir de asgari ücretle çalışanlar var. yazık.. yazık mı? ulan bunlar değil mi bu her şeyden memnun olanlar.

bana ne amk. ben memnunum artık bu durumdan.
    -1 ... lipsos