bugün

pek çok kadının yakışıklı birinden sperm almak isteyecek olmasıyla yine bir kesimi boynu bükük bırakacaktır.
üstelik yakışıklı değil ama sempatik bile işe yaramıyor burda.
vah ki ne vah.
yediden yetmişe herkezin varını yokunu bankaya yatırması muhtemeldir.
yastik alti ekonominin önüne geçilebilir. böylece yastık altına yatırılmış spermler değerlendirilebilir. bu durum ekonomik olduğu kadar da hijyenik bir olaydır.
yabancı döllerin türk dölüne oranla daha rabet göreceği kesindir.
cem yılmaz'ın deyişiyle orayı yıkarlar.
(bkz: cmylmz kokan hareketler bunlar)
+pardon spermleri burayamı yatırıyoruz?
-evet beyfendi
+tamam o zaman. geliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum!!!

ya da

+pardon ben sperm yatıracaktım.
-kusura bakmayın beyfendi kabul edemeyiz.
+neden burası sperm bankası değil mi?
-kusura bakmayın beyfendi tipiniz müsait değil.eminim sizden doğan bebekte tipsiz olur.
nescafe içmek için bile 1000 tane zorluk çıkaran yurdum kadını erkeği yanına bile yaklaştırmayacağı için eşcinsellik patlama yapar.sokakta dötümüzü tuta tuta dolaşırız.
artık donörlerin bağışlama sayısı kısıtlandığından (yanılmıyorsam 5-6 dan fazla donör olamıyorlar) herhangi bir sakıncası olmayacak durumdur.
tmsf muhtemelen buna da el koyardı.
+tsb ye hoş geldiniz. sarışın, mavi gözlü, esmer zenci istediğiniz sperm var mı ?
-evet zenci olsun
+pascal gel oğlum bağyana sperm enjekte et.*
cem yılmaz'ın stand uplarında senelerdir ele aldığı olaylar bütünü. ha komik mi? evet çok komik, güldük mü? altımıza sıça sıça...
yurtdışında her bağış için para verildiği düşünülürse sırf para almak için bile bağış yapılacak bankadır.
türkiye de sprem bankası açılsa orayı yıkarlar, bakın yıkarlar demiyorum yıkarlar (kaos çıkarma manasında) (bkz: cem yılmaz)
herhalde sperm birimi de döler olurdu.

(bkz: döl)
güncel Önemli Başlıklar