bugün

"sayın basın mensupları, türkiye'de küresel ısınma yoktur. bakın yanımda penguen, kutup ayısı ve bir adet de finlandiyalı getirdim. küresel ısınma olsa bunlar ölmez miydi?" -çevre ve orman bakanı, 2007
(bkz: bu ülke küresel ısınma ile ısınmaktadır)
(bkz: cehalet)
(bkz: niye türkiye dünyada değil mi)
(bkz: bu ülkede küresel ısınma kanunen yasaklanmıştır)
bir posta gazetesi sürmanşeti. varoş gezegeni haline gelmiş cahil insanlar ülkesinde farkına bile varılmayacağı için direkt red edilen doğa felaketi.
(bkz: Bu ülkede küresel ısınma yoktur beyinsel ısınma vardır)
ülkemiz kömür sobasıyla ısınmaktır. başlık tamamen doğru olup, halen türkiye de küresel ısınma teknolojisine ulaşılamamıştır.
yok böyle bir şey!!!
evet yoktur bu ülkede global ısınma falan, bu ülkede radyasyon cam açınca kaçar mesela, türksen aids falanda olmassın mesela sana işlemez, kuş gribi hapşurunca geçer, kısmetini kurbağa bacağıyla açabilirsin vesayire bu ülkede. biz ne mubarek memleketmişiz anasını satıyım, global ısınanlar düşünsün, bizim keyfimiz yerinde.
(bkz: bana türkiye de küresel ısınma vardır dedirtemezsiniz)
konu yıllar öncesinden bilinmekte olunup, yetkililer tarafından diğer ülkelerde toplu göç yaşanmaması için gizli tutulmuştur. güvenilir kaynaklardan aldığı bilgini verdiği ilhamla; Müşerref Akay , türkiyem türkiyem cennetim, benim eşsiz milletim adlı eseri seslendirmiştir. şarkıyı meşk içinde dinleyenler; 21.yüzyılda türkiye haricindeki devletlerin küresel ısınma ile cehenneme dönüşeceğini mesajını anlayamamışlardır. ulkelerini terk etmemeleri yapısaldır. *
(bkz: vatanını seven insanlar)
türkiye de küresel ısınma yoktur evet yoktur.
(bkz: biz küresel ısınmaya karşıyız)
(bkz: ab istediği kadar diretsin taviz vermeyiz)
(bkz: sevmiyoruz zorla mı)
(bkz: evet tabi yol al)
(bkz: hepimiz küreseliz küresel ısınmayız)
(bkz: yok artık lebron james)
denilebilir fakat cidden böyle bir açıklama yapılmıştır. insanlara artık bu ülkede hangi gözle bakıldığının tartışılması gerektiğini de ortaya koyan açıklamadır.
turkiye zaten bu dunyada yasamadigi icin, bu dunyayi tehdit eden unsurlarin hicbiri bizim ulkemize ugramaz.. aids benim yurdum insanina bulasmaz, kuresel isinma mevsimlerimizin dengesini bozmaz, dis borc aciklarimiz ulke insanimizi ucuncu dunya vatandasi konumuna sokmaz, egitimsizlik cok degil iki jenerasyon sonra basimiza is acmaz, televizyonlarimizdaki ahlaksizlik kultur bilincimizi yipratmaz, teknolji uretememek bizi hic bozmaz.. uzar gider bu..

bize bisiiiicikler olmaz..
(bkz: büyük yalan)
küresel ısınmanın varlığı kabul edilse bile şöyle beyanatlar duymak

''ne güzel işte sıcak sıcak mis gibi''
(bkz: biz hamsi yiyoruz aids olmayiz)
(ara: akıl fikir)
bunu diyen zihniyet zamanında : "efenim bakınız mis gibi çay içiyorum yok radyasyon falan*" şeklinde beyanatlar da vermişti.

burdan yetkililere sesleniyorum ; bi siktirin gidin çok rica ediyorum bak!!!
hayatı escape tuşuna basıp restart'layacağını* sanan zihniyetin söylemi o. zira, trafik canavarı da yok, enflasyon da yoook, okullarda şiddet hiç yoook, bunların hepsi setup, escape e bas çık yahu, matriks ulen bu dünya! *
(bkz: türkiye'de küresel ısınma vardır diyenin 301 e göre yargılanması)
(bkz: belçika sınırları içindeyken türkiye'de küresel ısınma yoktur demenin suç olması)
güncel Önemli Başlıklar